خط اکستروژن ۴۰ میلیون یورویی SIG Combibloc در برزیل

SIG Combibloc یک خط اکستروژن ۴۰ میلیون یورویی را در کارخانه بسته‌بندی خود در برزیل نصب کرده که مقوای فراوری نشده را برای بسته‌های مقوایی در محل لمینیت می‌کند. این خط، مکمل پروژه سرمایه‌گذاری و ساخت مدولار این شرکت در کَمپولارگو در نزدیکی شهر کوریتیبا در ایالت پارانای برزیل است. اولین رول‌های ماده بسته‌بندی به طور کاملا لمینیت شده از نوار خارج می‌شوند.
پس از افتتاح اولین کارخانه بسته‌بندی این شرکت در آمریکای جنوبی در سال ۲۰۱۱، این خط اکستروژن جدید، مقوای فرآوری نشده را در محل (on-site)، با پلیمرها و آلومینیوم لمینیت می‌کند. لایه‌های پلیمر داخلی از جنس یک بسته مقوایی اَسپِتیک هستند و مانعی در برابر مایعات را برای محصولاتی که بعدا وارد آن می‌شوند تشکیل می‌دهند. لایه بیرونی نیز به بیرون ماندن رطوبت کمک می‌کند.
لایه آلومینیوم فوق‌العاده نازک از خوراکی و نوشیدنی‌های بسته‌بندی شده در بسته‌های مقوایی در برابر نور، اکسیژن و بوهای بیرونی محافظت می‌کند. برزیل در حال حاضر بزرگترین بازار آمریکای جنوبی برای نوشیدنی‌ها و مواد خوراکی در بسته‌های مقوایی اسپتیک است و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که بازار آن از تولید ۱۴ میلیارد بسته مقوایی در سال ۲۰۱۳ به ۲۱ میلیارد تا سال ۲۰۱۹ خواهد رسید.
ریکاردو رودریگز، مدیر کل واحد آمریکای جنوبی SIG Combibloc می‌گوید: “ما با ارائه مزایای افزوده منحصر به فرد و سرویس سفارشی به این بازار دست یافته‌ایم. ما سال مالی ۲۰۱۳ را با رشد ۴۰ درصدی نسبت به سال قبل پشت سر گذاشتیم که نتیجه فوق‌العاده‌ای است. ما توانسته‌ایم مشتریان جدیدی جذب کرده و روابط خود را با مشتریان کنونی هم در سطح ملی و هم منطقه‌ای تقویت کنیم. چشم‌اندازهای فعالیت ما در سال ۲۰۱۴ نیز امیدوارکننده است”.

 

بیشتر بخوانید . . .