درباره ما

English

پایگاه خبری پیام صنعت بسته بندی
دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۸۵۲۱
صادره در سال ۱۳۹۵

درباره صاحب امتیاز: رضا نورائی

این پایگاه اینترنتی پیش از این تاریخ به مدت ۱۵ سال با نام مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران شناخته می‌شد.* اولین
سابقه مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران در اینترنت از سابقه اینترنت در دولت ایران بیشتر است. بله درست است. هنگامی که سایت اینترنتی مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران با نشانی غیرمستقیم www.faragostar/iranpack و سپس نشانی مستقل www.iranpack.org راه‌اندازی شد هنوز بسیاری از شرکتها، نهادها و سازمانهای خصوصی و دولتی در ایران پایگاه اینترنتی نداشتند.
مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران با بالاترین سابقه اطلاع‌رسانی اینترنتی در بین نشریات کشور بخوبی بر زوایای مهم فضای اینترنت تسلط داشته و با طرح توسعه جدید خود فرصت‌های حرفه‌ای زیادی پیش روی فعالان بسته‌بندی در ایران گذاشته است.

* همیشه و همه جا در دسترس
فایده سایت اینترنتی ما چیست؟
رسانه‌های چاپی جزء اسناد محسوب می‌شوند و ارزش سندی دارند اما رسانه‌های اینترنتی اطلاعات را در لحظه در اختیار کاربران قرار می‌دهند.
۱- اگر خبر، مصاحبه یا مقاله‌ای در این سایت داشته باشید بلافاصله به آن دسترسی دارید و این در حالی است که نگهداری و بروزرسانی این اطلاعات با ما است.
در هر زمان و در هر مکان وقتی می‌خواهید خبر، اطلاعات یا حتی تبلیغی را به کسی نشان دهید خیالتان راحت است که این اطلاعات در جایی در اینترنت در یک پایگاه اطلاعاتی معتبر و باسابقه در دسترس می‌باشد. اخبار، دیدگاه ها، نظرات و مقالات خود را برای ما بفرستید.
۲- همیشه در دسترس بودن با همه‌جا در دسترس بودن ارتباط تنگاتنگی دارد. مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران یک سایت رسپانسیو responsive است. به این معنی که ساختار فنی و طراحی آن بگونه‌ای است که در هر ابزاری که باز شود شکل ویژه همان ابزار را بخود می‌گیرد. یعنی سایت و منوهای آن در گوشی‌های موبایل براساس آن چیده می‌شوند. در تبلت، مناسب تبلت است و در لب‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی مناسب هرکدام فرم می‌گیرد.
این امکان برجسته‌ای است که کاربران آن را دوست دارند و بسیاری از سایت‌های اینترنتی در ایران از آن بی‌بهره هستند. همین امر باعث شده دسترسی به مطالب سایت بسیار ساده و چشم‌نواز باشد.

سایت مرکز اطلاعات بسته بندی ایران یک سایت سازگار با ابزار مختلف است و در هر ابزاری مانند گوشی موبایل، تبلت یا انواع کامپیوترها به شکل مناسب صفحه آن ابزار در می‌اید.

سایت مرکز اطلاعات بسته بندی ایران یک سایت سازگار با ابزار مختلف است و در هر ابزاری مانند گوشی موبایل، تبلت یا انواع کامپیوترها به شکل مناسب صفحه آن ابزار در می‌اید.

* نقطه اتصال کسب و کار شما
شما به عنوان شرکتی که بخوبی با اینترنت و مزایای آن آشنایی دارید ممکن است یک سایت اینترنتی بسیار خوب برای سازمان خود ساخته باشید. این مثل یک کارخانه بزرگ و مجهز است که در یکی از شهرک‌های صنعتی یا اطراف شهر داشته باشید.
اما به نظر شما داشتن یک سایت اختصاصی هر چقدر هم که حرفه‌ای باشد کافی است؟ مگر نه این است که شما با وجود داشتن کارخانه یا دفتر مجهز در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنید یا به بعضی رسانه‌ها و نشریات آگهی می‌دهید؟
شما می‌توانید در وسط بیابان برای خود یک قصر مجلل بسازید اما اگر بخواهید با مردم معاشرت داشته باشید باید به فضاهای عمومی مانند مراکز خرید بیایید.
مرکز اطلاعات بسته‌بندی همان فضای عمومی مانند یک مرکز خرید است که هر بنگاه تجاری نیاز دارد که در آن فضایی هر چند کوچک برای خود داشته باشد. مانند یک مغازه کوچک که ارتباط خریداران را با یک کارخانه بزرگ برقرار می‌کند. در واقع کسانی که می‌گویند ما خودمان سایت داریم و نیازی به فضای اینترنتی دیگری نداریم سخت در اشتباه هستند. چون سایت‌های اختصاصی شرکت‌ها هیچ گاه ترافیک و بازدید مراکز اطلاع‌رسانی را ندارند. شرکت‌ها با ایجاد صفحه در مرکز اطلاعات بسته‌بندی در واقع دری در این مرکز برای رفت و آمد مشتریان قرار می‌دهند که به سوی شرکت آنها باز خواهد شد و در آن جا همه توانایی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

* گنجینه اخبار و اطلاعات
سایت مرکز اطلاعات بسته‌بندی از پشتوانه بی‌نظیر مقالات و اخبار تخصصی بسته‌بندی که طی هجده سال گذشته تهیه و منتشر شده بهره می‌برد. این مزیت که مرکز اطلاعات بسته‌بندی را از بقیه نشریات و سایت‌های بسته‌بندی مستثنی کرده در اختیار کاربران است.
از این رو سایت مرکز اطلاعات بسته‌بندی محل بازدید افراد زیادی است که برای بیشتر دانستن از بسته‌بندی و بازار آن در ایران وارد سایت می‌شوند. این بهترین فرصت برای کسانی است که جایی برای خود در این سایت دست و پا کرده‌اند.

* تمرکز در این جا خواهد بود
ما سعی داریم جستجوگران اطلاعات بسته‌بندی را بر سایت خود متمرکز کنیم. برای این کار تمام امکانات فنی و مجوزهای لازم را به کار گرفته‌ایم. سابقه ما و گنجینه اطلاعاتی که در اینترنت داریم نیز به کمک ما آمده‌اند. فقط در یک مورد که مجلات بسته‌بندی باشد یکصد و شصت شماره ماهنامه صنعت بسته‌بندی را بر روی اینترنت داریم که در تمام دنیا یک ارزش محسوب می‌شود.

با مرکز اطلاعات بسته بندی ایران و ماهنامه صنعت بسته بندی مانند یک عقاب به اوج بروید و بر بازار مسلط باشید

با پیام صنعت بسته‌بندی و شبکه مجازی متصل به آن مانند یک عقاب به اوج بروید و بر بازار مسلط باشید

* این یک دعوتنامه است
شاید صنعت بسته‌بندی در ایران یک تشکل فراگیر برای خود ندارد و با قوانین موجود نیز امکان آن کمتر خواهد بود اما می‌تواند همچنان روی نخستین خدمتگزار خود در عرصه اطلاع‌رسانی حساب کند.
مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران در این راه بزرگی که در پیش گرفته همچون گذشته نیاز به همراهی و کمک همه دست‌اندرکاران بسته‌بندی در ایران دارد. ایجاد، نگهداری و بروزرسانی یک مرکز اطلاعاتی و ارتباطی فعال و گسترده بدون پشتیبانی اعضای این صنعت بزرگ امکان‌پذیر نیست.
ما از شما دعوت می‌کنیم اخبار فعالیت‌های و نوآوری‌های خود را به این سایت بفرستید و فضای کسب و کار را به نام خود بزنید. و ما همچنین از شما دعوت می‌کنیم با اجاره فضای اختصاصی در بانک مشاغل بسته‌بندی در مرکز اطلاعات بسته‌بندی ایران این حرکت سالم و مفید را پشتیبانی کنید.
مرکز اطلاعات بسته‌بندی، صندوق صوتی و تصویری و نوشتاری شما است که در شلوغترین معبر رفت و آمد این صنعت قرار داده شده است.

تعرفه درج اطلاعات و تبلیغات در سایت مرکز اطلاعات بسته بندی ایران

بانک مشاغل بسته‌بندی ایران (دایرکتوری جامع فعالان صنعت بسته‌بندی و مشاغل مرتبط)

 

Editorial Department

رضا نورائی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول

بردیا نورائی

عکاس و خبرنگار
مترجم

رضا اسعدی

عکاس و خبرنگار

 

Technical Department
iranpack-sanat-bastebandi-lahiji iranpack-sanat-bastebandi-ghasemi-rad

رامین لاهیجی

طراح بسته‌بندی

حسین قاسمی راد

دولوپر و طراح وبسایت