یکی از معتبرترین جوایز طراحی (طراحی فوق‌العاده و تدارکات آسان) به کومبی‌دم اعطا شد

مارچ ۲۰۱۴: کومبی‌دم، کارتنی بطری شکل از شرکت اس‌آی‌جی کومبیبلوک؛ طرحی که بهترین خصوصیات بطری و کارتن را با هم دارا است و بسته‌بندی که از هر نوع بسته‌بندی دیگری در صنعت غذا متمایز است. به طراحی بی‌نظیر کومبی‌دم جایزه iF Design اعطا شده است. همچنین طراحی متمایز کومبی‌دم دارای مزیت‌های بی‌شماری در مبحث تدارکات (مانند: حمل و نقل، چیدمان پاکت در فروشگاه‌ها و …) می‌باشد که موجب صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ها می‌شود. “ما بسیار مفتخریم که طراحی کومبی‌دم توسط متخصصان مجرب مورد تائید قرار گرفته است. طراحی کومبی‌دم از جهت سهولت در استفاده، متفاوت بودن و تدارکات بی‌نظیر است”. این گوشه‌ای از سخنان Hanno Bertling مدیر تولید کومبی‌دم در شرکت اس‌آی‌جی کومبیبلوک در مراسم اهدای جایزه iF Design در شهر مونیخ آلمان بود.
هزینه تدارکات قسمت قابل توجهی از کل هزینه‌های بسته‌بندی را شامل می‌شود. به عنوان مثال در مقایسه با پاکت استاندارد gable-top، بسته‌بندی کومبی‌دم باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه تدارکات و باعث کاهش کل هزینه‌های بسته‌بندی می‌شود که مشتریان و فروشگاه‌ها از این مزایا بهره خواهند برد. آقای Kenn متخصص بسته‌بندی این شرکت نیز افزود: به دلیل نوع طراحی کومبی‌دم، این پاکت در مقایسه با پاکت gable-top قادر است بدون دفرمه شدن و یا نشتی، مقاومت بیشتری را تحمل کند. فشار فوقانی بر روی پاکت‌ها به دلیل طراحی خاص کومبی‌دم، از مرکز به طور همگون به گوشه‌ها انتقال می‌یابد. در بررسی آزمون فشار مشخص گردید که پاکت کومبی‌دم قادر به تحمل فشار تا ۱۲۰ نیوتن می‌باشد، در حالی که در شرایط مشابه پاکت استاندارد gable-top در فشار ۲۰ نیوتن شروع به دفرمه شدن می‌نماید.
طراحی و ساختار کومبی‌دم به گونه‌ای می‌باشد که امکان چیدمان ۵ لایه در پالت را مهیا می‌سازد. در واقع بر اساس استاندارد چیدمان ۴×۲ کارتن‌ها، امکان قرار دادن ۸۰۰ کارتن کومبی‌دم در پالت‌های استاندارد یورویی وجود دارد که این امر نه تنها موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود بلکه خطر آسیب‌دیدگی در حین بارگیری و انبار کردن را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. اطلاعات بیشتر در خصوص مزایای مربوط به تدارکات بسته‌بندی کومبی‌دم را می‌توانید در سایت زیر ملاحظه فرمائید:
www.combidome.com/#/logistics

SIG Combibloc Obeikan
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،
پلاک ۲۴۸۳ (برج نگار)، طبقه ۱۷، واحد ۵
تلفن: ۶-۸۸۶۴۱۹۳۴ (۹۸۲۱+)
فکس: ۸۸۶۴۱۹۳۷ (۹۸۲۱+)

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *