سری جدید ماشین‌های چسب‌زن کارتن هایدلبرگ

سری جدید ماشین‌های چسب‌زن کارتن هایدلبرگ هایدِلبِرگ خبر از عرضه سری Diana Smart ماشین‌های چسب‌زن جعبه مقوایی و یک مدل جدید در اندازه فرمت ۴۵ اینچی داده که از آپشن‌های جدید برخوردارند.

سری جدید ماشین‌های چسب‌زن کارتن هایدلبرگ
هایدِلبِرگ خبر از عرضه سری Diana Smart ماشین‌های چسب‌زن جعبه مقوایی و یک مدل جدید در اندازه فرمت ۴۵ اینچی داده که از آپشن‌های جدید برخوردارند.
از جمله ویژگی‌های سری جدید، اشغال فضای کمتر به همراه کیفیت همیشگی است که چسب‌زن‌های جعبه مقوایی Diana X را متمایز می‌کند. اجزایی مانند تغذیه (feeder) و بخش پیش‌شکل (prefold) این سری همانند سری X است. ویژگی‌های جدید شامل یک ماژول باکس ۶/۴ گوشه و یک ماژول اِجِکتورِ (بیرون‌انداز) مقواست که جعبه‌های معیوب را از دستگاه خارج می‌کند. به گفته این شرکت، با توجه به توسعه پورتفولیوی محصولات، هایدِلبِرگ هم‌اکنون طیف وسیعی از نیازهای شرکت‌های تبدیل‌کننده تازه‌کار و حرفه‌ای را تامین می‌کند.
چسب‌زن‌های سری Diana Smart با سرعت ماکزیمم ۱۴۷۶ فوت در دقیقه برای انواع کاربردهای تولیدی در محدوده فرمت ۲۱، ۳۱ و ۴۵ اینچی مناسب هستند. همچنین آپشن‌های خاص به منظور چسب‌زنی جعبه‌های مقوایی ویژه (از جمله جعبه‌های دوجداره، جعبه‌های مقوایی چندمحفظه‌ای، جعبه‌های مینیاتوری، بسته‌های پستی و جلدهای دیسک‌های صوتی) به همراه طراحی مخصوص کارتن‌های استاندارد موجود هستند.
گفته شده که ایستگاه تنظیم فیدِر، تغذیه دقیق ورق مقوای اولیه را به منظور عملکرد دقیق تضمین کرده و بخش طویل فشار و تحویل، چسبندگی بهینه چسب را تضمین می‌کند. Diana Smart با ماژول بازرسی و ماژول بریل Diana قابل تلفیق است. همچنین می‌توان این ماژول را به یک سیستم پیش‌تغذیه (پرِفیدِر)، پالت‌برگردان و سیستم بسته‌بند مجهز کرد.
ماژول اِجِکتور Diana، جعبه‌های معیوب را به نوبت در جهت عبور ورق اولیه خارج می‌کند. به این ترتیب دستیابی به سرعت بالاتر ممکن شده و امکان حذف مطمئن جعبه‌های مقوایی خاص و بسیار کوچک از فرآیند تولید ممکن می‌شود. اِجِکتور توسط ماژول بازرسی دایانا و یا توسط هر سیستم ثالث تشخیص چسب یا تائید بارکد قابل فعال‌سازی است. تا کنون، اِجِکتور تنها در سری Diana X موجود بوده اما اکنون در سری Diana Smart نیز عرضه شده است.
جورگ دانهارت، مدیر بخش پس از چاپ هایدلبرگ آمریکا می‌گوید:”این گام مهمی در تکمیل پورتفولیوی چسب‌زن ما است. با بهره‌مندی از ویژگی‌های جدید، می‌توانیم تمامی جعبه‌های مقوایی استاندارد به لحاظ شکل و فرمت را توسط سری Diana Smart آماده کنیم.”

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *