گروه فلینت کوتینگ سیل حرارتی بدون کلرید به بازار عرضه کرد

گروه فلینت (Flint Group) به تازگی مجموعه ی جدیدی از کوتینگ های سیل حرارتی با نام انحصاری NexisCode به بازار عرضه کرد. این کوتینگ فاقد کلرید است.

گروه همتاگروه فلینت (Flint Group) به تازگی مجموعه ی جدیدی از کوتینگ های سیل حرارتی با نام انحصاری NexisCode به بازار عرضه کرد. این کوتینگ فاقد کلرید است. کوتینگ های سیل حرارتی (heat sealable coating) با استفاده از حرارت و فشار روی فیلم قرار گرفته و لامینت می شوند .عرضه این فیلم بر اساسا استراتژی گروه فلینت برای تولید محصولات دوستدار محیط زیست انجام شده است.

این کوتینگ را می توان روی انوع فیلم های بسته بندی ،کاغذ و فویل آلومینیوم را نشاند. برای چسبیدن این کوتینگ روی سطوح مختلف گروه فلینت از فناوری ویژه ای استفاده کرده است. کوتینگ جدید فاقد ماده کلرید است به همین خاطر می تواند با انواع ساختارهای بسته بندی تک پایه (Mono mateial) که عمل بازیافت را تسهیل می کند مورد استفاده قرار بگیرد.

استفن باتلر مدیر تولید گروه فلینت برای بسته بندی می گوید: ” بسیاری از برندها و شرکت ها در تلاشند ماده پلی وینیل کلرید را از بسته بندی خود حذف کنند زیرا ماده ای است غیر قابل بازیافت و مضر برای محیط زیست. هنگامی که ماده PVC به صورت مکانیکی در سیستم بازیافت وارد می شود تا بازیافت شود حرارت بالای این سیستم ها باعث تخریب رزین و خرد شدن آن به تکه های کوچک حاوی کلرید می شود همین امر باعث می شود تا عمل فرایند نتیجه دلخواه را نداشته باشد.”

علاوه بر این کوتینگ جدید گروه فلینت چندین نوع کوتینگ سیل حرارتی پایه حلالی و فیلم PET و پلی الفین نیز به تازگی وارد بازار کرده است.

 

مشخصات کامل محصول


*بر پایه یک تفاهم بین مدیران بخش پژوهش گروه همتا و پایگاه خبری پیام صنعت بسته‌بندی، این پایگاه خبری مجاز به نشر مطالب تهیه شده توسط گروه همتا می‌باشد.

بیشتر بخوانید . . .