نوردمکانیکا و یوتکو، پیشتاز در ایران با ارمندتجارت

شرکت ارمندتجارت با سابقه طولانی و موفق در زمینه چاپ بسته‌بندی در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران در ابتدای دی ماه سال جاری شرکت کرد.

شرکت ارمندتجارت با سابقه طولانی و موفق در زمینه چاپ بسته‌بندی در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران در ابتدای دی ماه سال جاری شرکت کرد.
مدیر روابط عمومی این شرکت در تماسی با ماهنامه صنعت بسته‌بندی ابراز داشت: بیست و دومین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی، ماشین‌آلات وابسته تهران در اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی در حالی برگزار شد که زمزمه‌های برداشته شدن  تحریم‌ها در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی به گوش می‌رسید.
به این دلیل ما شاهد استقبال پرشور داخلی و خارجی از نمایشگاه بین‌المللی بودیم و از طرف مقابل استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه نیز بسیار خوب و پرشور بود.
کشورهای خارجی نیز استقبال نسبتا خوبی از نمایشگاه کرده بودند از جمله کشورهای چین، تایوان، ایتالیا و …
ما به عنوان نماینده شرکت‌های بزرگ ایتالیایی نوردمکانیکا و یوتکو، که از بزرگترین سازنده‌های ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی هستند در این نمایشگاه حضور داشتیم. ماشین‌آلات چاپ ما (یوتکو) با پیشتازی دستگاه فلکسوگرافی ONYX808 سهم قابل توجهی در بازار چاپ فلکسو دارند. همچنین ماشین‌آلات لمینیت و متالایزر (نوردمکانیکا) با پیشتازی دستگاه لمینیت Super Combi 3000 با قابلیت ۱۱ عملکرد بیشترین بازار را در عرصه جهانی بدست آورده است. ما در این رویداد تخصصی (نمایشگاه) شرکت کرده و نتایج بسیار خوبی در زمینه فروش ماشین‌آلات، ارائه خدمات و تأمین قطعات بدست آورده‌ایم.

بیشتر بخوانید . . .