لیبل‌زن KHS مدل Innoket SE دلایلی روشن برای بیشترین انعطاف‌پذیری

یکی از دستگاه‌های مورداستفاده در خطوط بسته‌بندی، دستگاه لیبل‌زنی است که کمپانی KHS در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه طراحی و ساخت این دستگاه‌ها داشته است.

برای کمپانی شناخته شده‌ای مانند KHS که بیش از ۱۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه  طراحی و ساخت  ماشین‌آلات پرکنی و بسته‌بندی محصولات آشامیدنی را دارد، کیفیت همیشه حرف اول را می زند و لذا  طراحی و ساخت هر ماشین جدید تحت نام KHS درعین حال که همواره با نوآوری و ابداع همراه است، از لحاظ کیفی هم گامی است به جلو.
نیاز بازار صنایع غذایی و آشامیدنی به توسعه و همچنین ایده‌های جدیدی که مرتباً در این حوزه مطرح می‌شود، تولیدکنندگان محصولات غذایی و نوشیدنی را وا میدارد تا پیوسته خطوط تولید خود را با فن‌آوری‌های روز منطبق سازند.
یکی از دستگاه‌های مورداستفاده در خطوط بسته‌بندی، دستگاه لیبل‌زنی است که کمپانی KHS در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه طراحی و ساخت این دستگاه‌ها داشته است.
آخرین دستاورد کمپانی KHS ارائه ماشین لیبل‌زنی مدولار Innoket SE  است که اختصاصاً برای پاسخگویی به نیازهای روز بازار طراحی و ساخته شده‌است.
با این ماشین لیبل‌زن، می‌توان به بهترین نحو آماده رویارویی با چالش‌های پیش رو بود. در این لیبل‌زن چندمنظوره و با قابلیت‌های بالا، انعطاف‌پذیری و ایمنی و راحتی راهبری تماماً در یک ماشین جمع‌شده بطوری که با تعدادی مدول متفاوت با قابلیت تعویض آسان، برای الصاق هر نوع لیبل قابل استفاده است.
انجام بهترین لیبل‌زنی روی قوطی، ظروف پلاستیکی و PET و شیشه‌ای، با ظرفیت الصاق ۶۰٫۰۰۰  لیبل بسته به نوع مدول انتخابی، عملکرد لیبل‌زن Innoket SE را متقاعدکننده ساخته‌است.
تغییر مدول فعال در ماشین SE بسیار ساده بوده و در زمانی بسیار کوتاه انجام‌پذیر است. با قابلیت بسط و تنظیم مختص هر ظرف، این ماشین می‌تواند برای پوشش برنامه تولید مورد نظر کاملاً منطبق گردد.
مدول لیبل‌ رولی (Roll-Fed) برای الصاق لیبل پلاستیکی دورتا دور بطری یا ظرف موردنظر با استفاده از رول لیبل بکار میرود. سیستم برش لیبل با تیغه‌های خود تیز‌شونده، دقت برش و اطمینان عملکرد بالا را در دراز مدت تضمین می‌کند.
مدول لیبل چسب سرد (Cold Glue)، کیفیت بالای لیبل‌زنی را فراهم کرده و همچنین انجام اصلاحات درحین لیبل‌زنی را ممکن نموده‌ و با یک دوره سرویس فنی ۲۰٫۰۰۰ ساعته در مقایسه با ماشین‌های لیبل‌زن استاندارد، دوره کاری طولانی‌تری دارد.
مدول لیبل پشت چسب‌دار، لیبل‌زنی محصولات خاص و کیفیت بالا را انجام داده و به واسطه تغییر اتوماتیک بین دو ایستگاه لیبل‌زنی که در یک مدول قرار دارند، بیشترین راندمان را بدست می‌دهد.
مدول دوربین‌دار، در اتصال با سیستم کنترل الکترونیکی گردش ظرف VarioDrive، براساس نقوش و برجستگی و یا درز قالب ظروف، به بهترین نحو زاویه ظرف قبل از الصاق لیبل را تنظیم می‌نماید.

در کل، مزایای  سیستم لیبل‌زنی Innoket SE عبارت است از:
• حداکثر انعطاف‌پذیری برای پاسخگویی به هرنوع تقاضا
• دسترسی بالا به همه بخش‌ها با توجه به طراحی ارگونومیک دستگاه
• سرمایه‌گذاری آینده‌نگرانه به واسطه طراحی مدولار دستگاه
لازم به ذکر است که در طراحی این لیبل‌زن باتوجه به کاهش قابل‌توجه در مواد بکار رفته و نیز تقلیل انرژی و مواد مصرفی موردنیاز، توجه لازم به بحث پایداری Sustainability  هم صورت گرفته است.
شرکت کار و اندیشه
(نماینده انحصاری KHS آلمان در ایران)
تهران، خیابان وحید دستگردى (ظفر)،
تقاطع خیابان ولىعصر، پلاک ۳
تلفن: ۸۸۸۸۰۲۹۲ نمابر: ۸۸۸۸۱۵۱۹
karoandisheh.com
[email protected]

بیشتر بخوانید . . .