نان و تکنولوژی NAN-O-TECHNOLOGY

گفتیم عجب این روزا سر هر بحثی رو باز می‌کنیم داخلش یه مقدار نانوتکنولوژی پیدا می‌شه.
گفتیم الان که مد نانوتکنو اومده خیلی بده‌ که از زمانه عقب بیفتیم. باید ما هم خودمون رو یک جـــوری بـنـــدازیـم وسـط گــود و چـیــزی از نانوتکنولوژی بنویسیم. از آن جا که به سرچ کردن و این جور چیزها عادت داریم واژه نانوتکنولوژی را به سرچ‌اِنجین مغز شلوغ خود دادیم و منتظر نتیجه شدیم.
همان طور که می‌دونید سرچ‌انجین مغز آدمی‌ بسیار پیشرفته‌تر از موتورهای جستجوی اینترنته. چون بر اساس آوای کلمه کار می‌کنه نه املای کلمه.

از آن جا که نانوتکنولوژی یک بحث جدید و مدرنه کلمـه نـانوتکنولوژی را به بخش جستجـوی پیشـرفته مغز خود دادیم تا نتیجه جست و جوش رو از میون آخرین و تازه‌ترین لایه‌های مغز که بحثهای روز و دنبال می‌کنه در بیاره.
نتیجـه ایـن شـد کـه مغـز بلافاصله نتیجه جست و جو رو در چند صفحه تحویل داد. لینکای صفحه اول که معمولا معروفترین و مطرح‌ترین لینکا هستن چیزهای قابل بحثی بودن که برای اظهار نظر کارشناسی در موضوع نانوتکنولوژی بسیار به کارمون اومد. اون چه خواهید خوند تفسیر تعدادی از یافته‌های ماست. این جوری شد که ما هم موفق شدیم ناخنکی به نانوتکنولوژی بزنیم و مجله خودمونو نانوتکنولوژیکی کنیم.

توجه: از این جا به بعد را دادیم ویراستاری کردن د.

نانوتکنولوژی
نان و تکنولوژی بر سر سفره‌های….
www.nanosofreh.com/nanotechnology
ایـن سـایـت بـه ارتـباط دستگاه گوارش با وعده‌ها و اخبار هیجان‌انگیز ملی می‌پردازد و این که عنصر شکم با محرکهای تکنولوژیک در مغز رابطه تنگاتنگی دارد و خالی بودن یکی باعث فـسـاد دیـگـری مـی‌شـود. یـعـنـی مـانـنـد کلمه نانوتکنولوژی که سرهم است آن دو را نیز باید توام با یکدیگر نگهداری کرد.

نانوتکنولوژی
نان به نرخ روزخورها در عرصه تکنولوژی….
www.nanoseminahar.com/nanotechnology
این سایت به برخی امواج فکری نوین در عرصه تکنولوژی کشور می‌پردازد. امواج فکری مـورد بحـث، نسلـی جدید در میان اساتید و هیئتهای علمی دانشگاه‌ها هستند که چون ملت به قدر مکفی قدر زحمات آنها را در عرصه علم نـمـی‌دانـند خود به صورت خودجوش جوش می‌زنند و وقتی خوب کف کرد کف آن را در قالب سـمـیـنـارهـا و هـمایشهای تخصصی به خورد مشتاقانی می‌دهند که پول فراوان داده‌اند تا در سمینار شرکت کنند و البته در پایان، مدرک شرکت در آن سمینار سوپر تخصصی را هم دریافت کنند. امواج فکری مذکور در قالب فن‌آوری بومی شده ”همایش‌سازی“ که ارتباط غیر قابل انکاری با نانـ و تکنولوژی دارد به منصه ظهور می‌رسند.

نانوتکنولوژی
معضلات صنعت نان…. – …. تکنولوژی روز آردی….
www.nanoArdi.com/nanotechnology
در این سایت اطلاعاتی تاریخی و مقایسه‌ای راجع به پیشرفتهای سطوح مختلف تکنولوژی در کشـور ارائـه می‌شود. بخشی از این سایت به زحمات دولــت در جـهــت زورچپـان کـردن تکنولوژی به صنف باهویت نانوایی و مدرن کردن آن تحت عنوان نان ماشینی یا نان صنعتی می‌پردازد. در بخشی دیگر نیز باز به زحمات دولت در زورچپان کردن یادگار تاریخی این مرز و بوم یعنی پیکان به مردم پرداخته شده است. در این پروژه بی‌سابقه و
مافوق تصور که با کد RD (قرار بود R&D باشد) شناخته می شود لایه ای نازک از نانوپژو بر روی پیکان قرار می گیرد و….

نانوتکنولوژی
آجر با نرخ دولتی….
www.nanoAjor.com/nanotechnology
این سایت به روشهای تبدیل نان به آجر می‌پردازد. در این سایت دو روش معمول در ایران مورد بررسی قرار گرفته که روش اول عرضه آجر به نام نان به مردم و روش دوم نان دیگران را آجر کردن است. روش دوم از جمله پیچیده‌ترین روشها است که سالها است انحصار آن در دست دولت و شرکتهای اقماری آن می‌باشد. این روش به دلیل ماده اولیه که همـان نـان مـی‌بـاشـد و تکنـولـوژی پیچیده و انحصاری آن که با نانوتکنولوژی برابری می‌کند در سرچ‌های مربوط به نانوتکنولوژی نیز می‌آید.

نانوتکنولوژی
علم بهتر است یا ثروت؟….
www.nantoservat.com/nanotechnology
ایـن سـایـت مـربـوط به یک بازی جذاب کامپیوتری است که از گرافیک جذاب و افه…‌های صوتی سوپرسونیک بهره می‌برد. فضای بازی از هزارتویی‌ تشکیل شده که باید از میان آن راه خود را پیدا کنید و به آخرش برسید. وسط راهروها تکه نان‌هایی افتاده که برای رسیدن به آخر بازی حتما بـاید آنها را پیدا کرده و بخورید تا اصطلاحا نمیرید. سوالات تکنولوژیک سطح بالایی هم در این بازی طرح می‌شود که هر بار جواب غلط بدهید کامپیوتر شما را به طاق راهرو می‌کوبد. اگـر بـرنـده‌ شـویـد اجـازه تحصیل در یکی از کالجهای غیرانتفاعی خارجی را خواهید داشت.
قابل توجه مرفهین: نقشه مسیر صحیح این بازی، محل نان‌ها و جواب سوالات در سایت فلان قابل خرید می‌باشد!

نانوتکنولوژی
نان و تکنولوژی و موتور هزار….
www.nanomotor.com/nanotechnology
ایـن سـایـت بـه تـرویج نهضت رمانتیسیم دانـشـجـویـی مـی‌پـردازد. در این سایت نان و تـکـنـولـوژی بـه عـنوان گرفتاری اصلی زندگی دانشجویی و موتور هزار به عنوان مشغله ذهنی دانشجو آمده است. کاربر این سایت می‌تواند به جای موتور هزار، آرزوی‌های خود نظیر همسر ایده‌آل، رهبری تشکل دانشجویی، شاگرد اولی و… را تخیل کند. نکته منحصر به فرد این سایت عدم تبدیل و جایگزینی هیچ کدام از سه عنصر عنوان شده به جای یکدیگر است. به این معنی که هر سه عنصر مذکور جزء لایه‌های ضخیم زندگی بوده و نمی‌توان هیچ کدام را با کمک نانوتکنولوژی به صورت لایه‌ای نازک درآورده و روی دیگری کشید و…

نانوتکنولوژی
نونُ (نان رو) بده بخوریم تکنولوژیک پیشکِشت….
www.nanekhali.com/nanotechnology
در این سایت تاثیرگذاری انواع تکنولوژی اعم از نِئو، نَئنو، نانو، ناتو و… در تکامل و انقراض بشریت مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین این سایت به ترویج مفاهیم کاربردی تکنولوژیکی پیشرفته و فواید آن برای آسایش و رفع نیازهای بشر نظیر طول عمر می‌پردازد. تنها دو مقاله در بخش فارسی این سایت وجود دارد. مقاله اول ”کاربرد تکنولوژی در حذف بوی مواد نفتی از سفره‌های غذاخوری ایرانیان“ و مقاله دوم ”اثبات رابطه یک مجهولی ریاضی با ریاضت“ است که دومی‌ در سایه تکنولوژی‌های رفاهی نوین دنیا مجهولش آن طرف مرز به معلوم تبدیل می‌شود.

هـشــدار: کــاربــرانــی کـه بـه سـرچ کلمـه نانوتکنولوژی در سرچ‌انجینهای خود می‌پردازند. مواظب ویروس مخصوص نانوتکنولوژی باشند. ایـن ویـروس هـمـراه بـا اطـلاعـات مـربوط به نانوتکنولوژی وارد شده و هِی پیغام می‌دهد:
میان نان تو تا نانوتکنو
تفاوت از زمین تا آسمان است

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *