ماشین‌سازی حکمایی در آوردگاه جهانی

نمایشگاه اینترپک است. بزرگترین نمایشگاه بسته‌بندی جهان. هر سه سال یک بار در آلمان برگزار می‌شود. هجده سالن بزرگ دارد و این غرفه ماشین‌سازی حکمایی است. در میان ماشین‌سازان نامدار اروپایی. نقطه امن و ژنراتور اعتماد به نفس. پرچم ایران را در غرفه برافراشته و بالاترین کیفیت ساخت ماشین‌آلات بسته‌بندی در ایران را به جهانیان عرضه می‌کند. محمدعلی بلدی مدیر بازرگانی شرکت هم حضور دارد. با نیما سیدالحکمایی برپا کننده نام ماشین‌سازی حکمایی و پرچم ایران در نمایشگاه‌های بسته‌بندی به گفت و شنود می‌نشینیم:

* این چندمین حضور خارجی و چندمین حضور در نمایشگاه اینترپک برای ماشین‌سازی حکمایی بود؟
* این دوره هفتمین حضور خارجی ماشین‌سازی حکمایی در نمایشگاه‌های بین‌المللی خارج از کشور می‌باشد. همچنین دومین حضور در نمایشگاه اینترپک به عنوان غرفه‌دار است.
* انگیزه حکمایی از حضور در صحنه‌های جهانی بویژه نمایشگاه اینترپک چیست و چه موانع و مشکلاتی برای حضور شما در نمایشگاه داشتید؟
* انگیزه ما از حضور در صحنه‌های بین‌المللی به خصوص نمایشگاه اینترپک، ارائه تولیدات این شرکت ماشین‌سازی در سطح جهانی می‌باشد. در رابطه با موانع و مشکلات حضور ما در نمایشگاه با توجه به حضور نماینده رسمی نمایشگاه اینترپک در ایران، کلیه مراحل این کار توسط شرکت مذکور مورد حمایت و پشتیبانی واقع می‌شود.
* برخورد غربی‌ها، مردم منطقه، و ایرانیان در نمایشگاه‌های خارجی و این دوره از نمایشگاه اینترپک در خصوص حضور شما چه گونه است؟
*‌ با توجه به دریافت استانداردهای بین‌المللی مربوط به دستگاه بسته‌بندی تولید شده توسط این ماشین‌سازی حضور در عرصه بین‌المللی مورد توجه بازدیدکنندگان از سوی کشورهای غربی، منطقه و هموطنان عزیزمان واقع می‌گردد و این باور که “ما می‌توانیم” با حضور فعال در نمایشگاه‌های خارجی و نیز این دوره از نمایشگاه اینترپک به بازدیدکنندگان القاء می‌گردد.
* در این دوره چه ماشین‌هایی را ارائه کرده‌اید و دستاوردهای شما تا این زمان چه بوده است؟
* در این دوره آخرین مدل‌های دستگاه‌های بسته‌بندی که در ماشین‌سازی حکمایی طراحی و ساخته شده به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.
* ماشین‌سازی حکمایی چه چیزهایی دارد که بتواند در صحنه بین‌الملل و بین سایر ماشین‌سازان جهان، مفید، موثر و جالب باشد؟
* آن چه که از سوی ماشین‌سازی حکمایی در صحنه بین‌الملل مؤثر و جالب بوده یا می‌تواند باشد، خودباوری سطح ماشین‌سازی صنعت بسته‌بندی ایران در سطح جهانی است. همچنین کیفیت فناوری که ما در ماشین‌سازی حکمایی به آن رسیده‌ایم.
* در این دوره در غرفه حکمایی چه گذشته است؟
* در این دوره از نمایشگاه اینترپک شرکت ماشین‌سازی حکمایی خود را در عرصه بین‌المللی مورد محک قرار داد و رسیدن به سطوح بین‌المللی کیفیت در امر ماشین‌آلات بسته‌بندی را دور از دسترس ندیدیم.
* نظر شما در باره حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های معتبر جهانی چیست؟
* توصیه من در خصوص کیفیت حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های معتبر جهانی این است که ابتدا به صورت بازدیدکننده از نمایشگاه‌ها دیدن کنند. چنان چه حضور در نمایشگاه معتبر جهانی را در راستای اهداف و چشم‌انداز واحد خود ارزیابی کردند به طور قطع و یقین حضور در نمایشگاه مفید و پرثمر خواهد بود.
* تولیدات و برنامه‌های جدید حکمایی چه هستند؟
* تولیدات و برنامه‌های جدید ماشین‌سازی حکمایی در راستای نوآوری و ارائه ماشین‌آلات بسته‌بندی با ایجاد ارزش افزوده برای مصرف‌کنندگان آن می‌باشد، از این رو با طراحی ماشین‌آلات جدید که نحوه حمل و نقل بسته را آسان‌تر می‌سازد و یا مصرف مواد اولیه بسته‌بندی را کاهش دهد و نیز مصرف انرژی را بهینه سازد، به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *