کیسه‌هایی با مقاومت بالا تا سال ۲۰۲۰

گذری بر
گزارش‌های تحلیل بازار موسسه Smithers Pira

این گزارش منحصر به فرد به بررسی گرایشات جهانی به بسته‌بندی کیسه‌هایی با مقاومت بالا، که در مجموع حدود چهل و نه بیلیون واحد و مصرف حدود ۳۱۹۰۰۰ تن مواد پلیمری در سال ۲۰۱۴ می‌پردازد.
کیسه‌هایی با مقاومت بالا بسیاری از بازارهای مختلف شامل غذاهای آماده، غذاهای غیر آماده، غذای حیوانات خانگی، نوشیدنی‌ها و غیر خوراکی‌ها را دربر می‌گیرد. این گزارش به بررسی گرایشات و پیش‌بینی‌های بازار جهانی کیسه‌هایی با مقاومت بالا در طی دوره ۲۰۱۵-۲۰۲۰ پرداخته است. پیش‌بینی بازار از طریق مقاومت بالای کیسه‌ها از نظر مواد، عمر مصرف و مناطق جغرافیایی ارائه می‌شود. علاوه بر این، این گزارش شامل تجزیه و تحلیل ساختار صنعت، شرکت‌کنندگان اصلی در بازار، محرک‌ها و گرایشات بازار، و تحولات تکنولوژی برش است. آینده کیسه‌هایی با مقاومت بالا تا سال ۲۰۲۰ یک دیدگاه جامع از گرایشات فعلی و آتی برای بازار جهانی کیسه‌هایی با مقاومت بالا که در آن پیش‌بینی می‌شود مصرف در طول دوره ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ با نرخ رشد ترکیبی سالیانه ۶٫۱ درصد به ۶۹ واحد و ارزش بازار تقریباً سه بیلیون دلار برسد فراهم می‌نماید (قیمت‌های سال ۲۰۱۴).
محتوای انحصاری این گزارش:
• اطلاعات آماری برای اندازه و حوزه بازار برای کیسه‌هایی با مقاومت بالا
• بررسی دقیق نوع مواد، مصرف بازار و مناطق جغرافیایی
• تجزیه و تحلیل محرک‌های بازار و فناوری‌های برش
روش‌شناسی
آینده کیسه‌هایی با مقاومت بالا تا سال ۲۰۲۰ بر پایه تحقیقات گسترده اولیه و ثانویه ار منابع اطلاعاتی مختلف است. تحقیقات اولیه شامل: مصاحبه با تامین‌کننده ورق کیسه بسته‌بندی، تولید‌کننده کیسه بسته‌بندی و تولید‌کنندگان ماشین‌آلات است. تحقیقات ثانویه برپایه پایگاه اطلاعاتی Smithers Pira از گرایشات و اطلاعات بازار، وب‌سایت‌های شرکت‌هاو گزارشات سالیانه و آمار رسمی دولتی است.
چه را کشف خواهید کرد؟
• بینش به محرک های اصلی و گرایشات شکل‌دهنده بازار برای کیسه‌هایی با مقاومت بالا
• کم شدن اندازه‌های کمی بازار تا سال ۲۰۲۰ توسط بخش بسته‌بندی کالا برای تعیین تقاضا در آینده
• بررسی نزدیک بازارهای کلیدی جغرافیایی برای کمک به راهنمایی کسب و کار خود به سمت مناطق رشد

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *