صنایع چاپ مادرول غرب

چاپ ماد رول با تکیه بر تجربه 15 ساله مدیران موسس خود در سال 1387 با یک ماشین چاپ 6 رنگ و ماشین های تکمیلی دایکات و برش کار خودرا آغاز کرد.باتوجه به دانش تجربه و اشراف مدیران چاپ ماد رول در بازار لیبل ایران مراحل پیشرفت با سرعت طی شد و هر دو سال یکبار یک ماشین چاپ جدید به مجموعه اضافه شد.

در سال 1396 یکدستگاه چاپ gallus ecs ساخت آلمان که مجهزترین ماشین چاپ لیبل کشور بود به مجموعه چاپخانه اضافه شد که تحول بزرگی در کیفیت چاپ لیبل در کشور پدیدآورد و بسیاری از مشتریان که لیبل های خود را از ترکیه وارد میکردند به تدریج جذب بازار داخل شدند و با کیفیتی در حد لیبل های اروپایی در داخل کشور، نیاز های بسته بندی آنها تأمین شد.

در سال 1398 اقدام به ثبت سفارش وارد کردن یکدستگاه چاپ لیبل Nilpeter FA کردیم که خوشبختانه ماشین در آبان ماه 99 وارد کشور و نصب شد. ماشین فوق ساخت کشور دانمارک و بدون تردید یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ روز دنیاست ، ترکیبی از بهترین ماشین آلات چاپ دنیا شامل ماشین آلات چاپ چهار رنگ ، پنج رنگ ، شش رنگ ، هشت رنگ ، نه رنگ به علاوه دهها دستگاه تکمیلی دایکات و برش و خدمات تکمیلی مادرول را به یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین مراکز تولید لیبل تبدیل کرده است.

سه سال  در جشنواره پانزدهم و شانزدهم  و هجدهم صنعت چاپ کشور، چاپ ماد رول موفق به کسب سیمرغ چاپ و دیپلم افتخار به عنوان برترین تولید کننده لیبل کشور شناخته شد.باتوجه به اهمیت فوق العاده پیش از چاپ در سیستم فلکسو چاپ ماد رول تنی چند از بهترین طراحان فلکسو کشور را گردهم آوره است و دراین زمینه با توانایی همکاران، بهترین ویرایش و آماده سازی طرح انجام و برای خروجی آماده می شود.در مرحله کلیشه نیز همکاری با مجهزترین واحدهای ساخت کلیشه درکشور امکان تهیه کلیشه مناسب برای چاپ را به ما داده است.

اردیبهشت ماه 1401 در مراسم آیین سپاس از چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران که در محل سالن
آمفی تأتر هتل اسپیناس تهران برگزار شد، حسین احمدی موسس و مدیرعامل چاپ مادرول به عنوان
چهره ماندگار صنعت چاپ ایران انتخاب شد.

در بخش چاپ، استفاده از ماشین های مجهز روز دنیا درکنار اپراتورهای با تجربه و آموزش دیده امکان چاپ بهترین کیفیت روز لیبل را به ماد رول داده است.در بخش امور مشتریان نیز همکاری با تعدادی از پرسنل تحصیلکرده و متخصص امکان پیگیری روزانه نیاز های مشتریان را فراهم آورده است.

چاپ ماد رول با مجموعه فوق موفق شده است اعتماد مدیران و کارشناسان اغلب براندها و کارخانجات معتبر صنایع غذایی، شوینده، دارویی، آرایشی و بهداشتی کشور را جلب نماید و در حال حاضر اکثر آنان جزء مشتریان وفادار چاپ ماد رول هستند.و اینک چاپ ماد رول با یک تیم 50 نفره از مدیران، کارشناسان، متخصصان و اپراتورهای چاپ کشور و با بهره گیری از بهترین ماشین آلات چاپ روز دنیا تکیه گاهی مطمئن برای تأمین بخش عمده ای از نیازهای بسته بندی صنایع بزرگ کشور است.

 

اطلاعات تماس:

 تلفن ثابت : 44194600 – 44194700 – 44194800 – 44194900

 نمابر: 44922356-021

 آدرس: تهران، کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج، بلوار ایران خودرو، خیابان زامیاد، نبش خیابان گلها، پلاک 2

 کد پستی: 1386175411

www.maadroll.com