لیبل هوشمند جدید شرکت اَوری دنیسون

شرکت اوری دنیسون (Avery Dennison) به تازگی یک تگ جدید به نام AD Midas Flagtag EM 4425 به بازار عرضه کرده است.

گروه همتاشرکت اوری دنیسون (Avery Dennison) به تازگی یک تگ جدید به نام AD Midas Flagtag EM 4425 به بازار عرضه کرده است. این لیبل جدید که برای سطوح فلزی ساخته شده است قابلیت UHF و NFC برای ردگیری مسیر و مکان کالا و تعامل با مشتریان را دارد. فروشگاه ها ، شرکت های دارویی و دیگر صنایع می توانند این تگ را روی محصولاتی که چسباندن لیبل روی آنها بسیار دشوار است استفاده کرده و از این طریق یک ارتباط دو سویه با استفاده از قابلیت NFC با مشتریان خود برقرار کنند.

در عرصه لجستیک و کالاهای مصرفی استفاده ار لیبل و تگ روی بسته بندی و با کالای فلزی نیز بسیار دشوار است. استفاده تگ های تخت و غیر منعطف نیز بسیار گران است از آن نمی توان برای اقلامی که ابعاد آن بسیار کوچک است استفاده کرد. اوری دنیسون ادعا می کند لیبل جدید این شرکت این مشکل را حل کرده است. ابعاد تگ جدید 51×34.5 میلی متر است و ماده سازنده اصلی آن نیز PET است و با استاننداردهای کیفی ISO 9001 و ISO 14001 نیز سازگار است.


*بر پایه یک تفاهم بین مدیران بخش پژوهش گروه همتا و پایگاه خبری پیام صنعت بسته‌بندی، این پایگاه خبری مجاز به نشر مطالب تهیه شده توسط گروه همتا می‌باشد.

بیشتر بخوانید . . .