پرکن فیلرماشین پارس با 150 تیوب در دقیقه

شرکت فیلرماشین پارس که بیش از 37 سال سابقه و تجربه علمی و عملی در ساخت ماشین‌آلات بسته‌بندی دارد جدیدترین ساخته خود به نام TU150 را در بیست و یکمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران معرفی کرد. این تیوب پرکن اتوماتیک مناسب برای تیوب‌های پلی‌اتیلن، لمینیت و آلومینیوم با ظرفیت 150 عدد تیوب در دقیقه می‌باشد.
سیستم تزریق مواد در این دستگاه به صورت حجمی است. مقدار دوزینگ 7 تا 250 سی‌سی است و برای جلوگیری از ایجاد حفره هوا در مواد داخل تیوب، قالب دستگاه متحرک بوده تا نازل‌ها بتوانند داخل تیوب شناور شوند و از ته تیوب عمل پر شدن انجام می‌گیرد که نوسان آن 3/0± است. سیستم دوخت بصورت هوای داغ Hot Air بدون گرم شدن مواد داخل تیوب است. همچنین ایستگاه‌های پرس مجهز به آج زن و کدزن عددی و دو ایستگاه برش برای آرایش انتهای تیوب (جهت تیوب‌های لمینیت و پلی‌اتیلن) می‌باشد.

iranpack-157-IMG_5127
این دستگاه برای تیوب‌های آلومینیومی دارای دو ایستگاه برای تا کردن انتهای تیوب و یک ایستگاه برای کدزنی عددی همراه با آج‌زن است.
از جمله توانایی‌های دیگر دستگاه می‌توان به شمارش تیوب پر شده، ابزار ایمنی “تیوب نباشد پر نمی‌کند” (NO TUBE- NO FILLING)، صفحه گردان قابل تنظیم از لحاظ ارتفاع تیوب و تغییر دور پر کردن دستگاه توسط اینورتر است.

iranpack-157-IMG_5121
تمام قطعاتی که در تماس با محصول هستند از استیل 316 ساخته شده‌اند و برای تمیز کردن به راحتی قابل برداشت هستند و روکش دستگاه از استیل، بدون سطوح رنگ شده می‌باشد. سایر ویژگی‌ها عبارتند از:

iranpack-157-IMG_5135
قیف دستگاه 80 لیتری از استیل 316
مجهز به مگازین و اسکنر جهت تنظیم چاپ روی تیوب
قابلیت نصب میکسر و قیف دو جداره
مجهز به سیستم پی.ال.سی و عیب‌یاب

بیشتر بخوانید . . .