STAR TWIST

تکنولوژی توزیع پیشروی Twist Up شرکت RPC Bramlage به زودی در سری موفق ظروف Magic Star این شرکت در دسترس خواهد بود. Magic Star Twist Up جدید، ‌در سایزهای ۳۰ تا ۲۰۰ میلی‌لیتری، تقسیم دوز ۱ میلی‌لیتری و ۵/۱ ‌لیتری دارد. ظروف پلی‌پروپیلنی در تمام سایز‌ها موجودند، در حالی که PET در نمونه‌های ۱۰۰ میلی‌لیتری و ۱۵۰ میلی‌لیتری ساخته می‌شود. پیستون ظرف از پلی‌اتیلن ساخته شده است. سیستم توزیع را می‌توان با توجه به نیازمندی‌های هر برند از طریق انتخاب گزینه‌های تزئینی باکیفیت مثل برچسب، استمپ آلومینیومی،‌ جلاکاری، متالیزه کردن، پرینت افست، چاپ اسکرین و چاپ پد سفارشی ساخت.

تکنولوژی توزیع پیشروی Twist Up شرکت RPC Bramlage به زودی در سری موفق ظروف Magic Star این شرکت در دسترس خواهد بود.  Magic Star Twist Up جدید، ‌در سایزهای ۳۰ تا ۲۰۰ میلی‌لیتری، تقسیم دوز ۱ میلی‌لیتری و ۵/۱ ‌لیتری دارد. ظروف پلی‌پروپیلنی در تمام سایز‌ها موجودند، در حالی که PET در نمونه‌های ۱۰۰ میلی‌لیتری و ۱۵۰ میلی‌لیتری ساخته می‌شود. پیستون ظرف از پلی‌اتیلن ساخته شده است. سیستم توزیع را می‌توان با توجه به نیازمندی‌های هر برند از طریق انتخاب گزینه‌های تزئینی باکیفیت مثل برچسب، استمپ آلومینیومی،‌ جلاکاری، متالیزه کردن، پرینت افست، چاپ اسکرین و چاپ پد سفارشی ساخت.
تکنولوژی Twist Up با چرخاندن بخش بالایی ظرف توزیع‌کننده برای مشخص شدن سر توزیع کار می‌کند.
توزیع‌کننده تقسیم دوز کنترل‌شده و ثابتی دارد که استفاده بهداشتی از لوسیون‌ها، کرم‌ها و ژل‌ها را امکان‌پذیر می‌سازد و سپس در حالت “پائین” قرار می‌گیرد تا محتویاتش را محافظت کند.
کل بسته ظاهر توزیع‌کننده‌های معمولی overcapped را دارد تا در سری‌های خانوادگی موجود قرار بگیرد Magic Star Twist Up بعد از اتمام فرآیند تولید به انواع موجود Magic SL Twist Up می‌پیوندد. هنگامی که طراحی خط تولید ظروف باریک جذابیت خاصی برای محصولات بانوان دارد، Magic Star بزرگتر مناسب برندهای مردانه است.

بیشتر بخوانید . . .