بزرگترین بانک اطلاعات بسته بندی ایران آغاز به کار کرد

همزمان با روز نخست نمایشگاه صنایع غذایی تهران (اگروفود 97) نشانی اینترنتی بانک مشاغل بسته بندی ایران در غرفه ماهنامه صنعت بسته بندی (سالن 44ب) اعلام شد و به این شکل بزرگترین بانک اطلاعات بسته بندی ایران با بیش از 5000 واحد ثبت شده در آن مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این راستا پایگاه خبری “پیام صنعت بسته بندی” که این بانک بر روی آن نصب شده اعلام می کند نسخه فعلی بانک مشاغل بسته بندی نسخه نهایی آن نیست اما تمام امکانات استاندارد آن را در خود دارد. در واقع امکاناتی در آینده به آن اضافه خواهد شد و از نظر ظاهری هم بتدریج تغییراتی در آن صورت خواهد گرفت.

 

در حال حاضر اطلاعات بیش از 5000 واحد فعال در رشته‌های گوناگون مرتبط با بسته‌بندی در این بانک گرداوری شده است. بانک مشاغل بسته‌بندی ایران دارای 800 گروه کاری مرتبط با بسته‌بندی و صنایع جانبی است. اگر هر یک از شرکتهایی که اطلاعات آنها در این بانک وجود دارد گروه‌های کاری خود را پیدا کرده و در آن قرار بگیرند هم شانس بهتر و بیشتر دیده شدن را دارند و هم شبکه مشاغل بسته‌بندی در ایران نظم بهتری پیدا خواهد کرد و دسترسی به متخصصان هر کاری آسانتر و سریعتر انجام خواهد شد.

 

طبقه‌بندی بانک مشاغل بسته‌بندی ایران

دایرکتوری بسته‌بندی از 3 بخش عمده تشکیل شده:

  • ماشین‌آلات و تجهیزات بسته‌بندی (انواع دستگاه‌ها، قطعات، تجهیزات وابسته، قالبسازی و….)
  • مواد و ولازم بسته‌بندی (انواع ظروف سلولزی، پلیمری، فلزی، شیشه‌ای، چوبی، منسوج و سایر لوازم….)
  • طراحی و خدمات بسته‌بندی (بازرگانی، مشاوره، طراحی، چاپ، پیمانکاری، آموزش، رسانه، مدیریت، راهبری و…)

 

بخش عمده گروه‌های کاری بانک مشاغل بسته‌بندی ایران به دو گروه ماشین‌آلات و مواد و لوازم تعلق دارد که نزدیک به 700 رشته کاری را در بر می‌گیرد.

 

جست و جو در بانک مشاغل بسته‌بندی ایران

بانک مشاغل بسته‌بندی ایران از مکانیزم جست و جوی ساده ولی هوشمند برخوردار است که کاربران را در یافتن نام یا موضوع مورد نظر یاری می‌کند. همچنین این بانک به دلیل استفاده از زیرساخت پایگاه اینترنتی “پیام صنعت بسته‌بندی” iranpack.ir از سابقه دسترسی خوبی در موتورهای جست و جو مانند google برخوردار است.

به جز جست و جو می‌توان از طریق کلیک روی گروه‌های کاری اصلی به شاخه‌های پایینتر رفته و پله پله به گروه کاری مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

 

 

امکانات رقابتی پیشرفته

نام، زمینه فعالیت و شماره تلفن اصلی تمام فعالان بسته‌بندی که اطلاعات آنها در بانک مشاغل بسته‌بندی ایران قرار گرفته باشد به صورت رایگان در معرض دید همه کاربران بانک و جست و جو کنندگان اینترنتی خواهد بود.

اما با بودن بیش از 5000 عنوان در بانک و احتمال افزایش آن و این که نام شرکتها در نتایج جست و جوها بدون ترتیب مشخصی نمایش داده می‌شود، برندها و شرکتهایی که علاقمند باشند بیشتر یا بهتر دیده شوند می‌توانند امکانات ویژه و ارزانی برای جدا کردن جایگاه شرکت خود در فهرست‌ها داشته باشند. امکاناتی مانند:

  • بالاتر قرار گرفتن در گروه‌های کاری
  • داشتن رنگ متفاوت از دیگران در فهرست‌ها
  • امکان تغییر گرافیکی بخشهایی از صفحه برای متمایز کردن صفحه خود
  • امکان مشاهده رتبه خود از نظر بازدیدکننده در مقایسه با بالاترین رتبه در گروه کاری (فقط برای دیدن خود شرکت)
  • قرارگرفتن در گروه‌های کاری بیشتر که شانس دیده شدن را افزایش می‌دهد. (گروه‌های کاری محدودیت دارند)
  • امکان نمایش تصاویر، فیلمها و اسناد بیشتر در صفحه متعلق به شرکت که باعث آشنایی بهتر با شرکت می‌شود.

 

برای امکانات بالا تعرفه‌های ارزان سالانه‌ای وجود دارد که در مقایسه با نرخ فعلی تبلیغاتی که شرکتها در رسانه‌ها برای متمایز شده از دیگران می‌پردازند بسیار ناچیز است. باید این حقیقت را پذیرفت که امروزه اولین مسیر برای یافتن هر چیز، اینترنت است و بعد از آن مراجعه به سایر امکانات ارتباطی و رسانه‌ها.

 

بانک مشاغل بسته‌بندی با استفاده از زیرساخت با فن‌آوری بالا که با صرف هزینه و کمک متخصصان داخلی و خارجی تهیه شده یک پایگاه قوی برای ارتباطات حرفه‌ای در بازار بسته‌بندی ایران فراهم کرده که تا حد زیادی از دخالت‌های سلیقه‌ای معمول در عرصه تبلیغات فاصله گرفته است.

 

 

اطلاعات اصلی پاسخگویی گروه‌های کاری تخصصی
عنوان شرکت شخص پاسخگو (بازرگانی، فروش، روابط عمومی …) ماشین آلات و تجهیزات
زمینه فعالیت موبایل پاسخگو مواد و لوازم
مدیرعامل ایمیل پاسخگو خدمات
شماره موبایل (فقط برای ارتباطات اتواماتیک بانک) کارخانه  

1-ابتدا نام و مشخصات خود را در بانک مشاغل بسته‌بندی ایران جست و جو کنید.

2-اگر نیاز به اصلاح و تکمیل اطلاعات وجود دارد بر اساس این جدول اطلاعات را ارسال فرمایید

3-اگر اطلاعات شما وجود ندارد اطلاعات خود را بر اساس این جدول ارسال فرمایید

تلفن اصلی تلفن کارخانه
تلفن‌های دیگر فکس کارخانه
فاکس آدرس کارخانه
استان شبکه های اجتماعی
شهر تلگرام
آدرس پستی واتس اپ
کد پستی فیسبوک
صندوق پستی لینکدین
پست الکترونیک توییتر
وب سایت

>>>>> نشانی ارسال اطلاعات: [email protected]