Phil Smith با ظاهر شیکی از M&H Plastics

چه تغییر ظاهری! شاید یکی از جالب‌توجه‌ترین سری‌های رنگی روی قفسه‌های فروشگاه‌ها سری جدید شامپوها،‌ نرم‌کننده‌ها و محصولات تقویت موی Be Gorgeous باشد که به طور اختصاصی در Sainsbury موجود بوده و فرمولاسیون و مزایای جدید و بسته‌بندی‌های شگفت‌انگیزی دارند. این سری با هدف تغییر از یک سبک رسمی برای محصولات مراقبت از مو به منظور ایجاد یک رویکرد انتخاب‌های ترکیبی و متنوع برای مشتریان، پر از حس سرگرمی و شادی است و شخصیت آرایشگر محبوبی را به خاطر می‌آورد که نام محصولات از او گرفته شده است.
مهمتر از همه، این محصولات براساس مزایایی که به همراه دارند اما به شیوه‌ای خودمانی و جالب نام‌گذاری شده‌اند.
شرکت M&H Plastics که بخشی از گروه شرکت‌های RPC است،‌ با بسته‌بندی این سری در راستای انعکاس رویکرد ذکر شده،‌ مجموعه‌ای از رنگهای قوی و تزئینات را فراهم کرد که برای مشتری Sainsbury جذاب باشد. محصول نهایی توسط Laleham & Beauty ساخته و پر می‌شود.
مدیر بازرگانی Phil Smith Haircare ،Katie Swan اظهار می‌کند، “ما دو سال با تیم M&H کار کردیم تا این سبک جدید را به بازار بیاوریم و ورودی آنها به این پرو‍ژه خیلی مفید بوده است. نه تنها محبوبیت محصولات رو به افزایش است بلکه پوشش کار ما در رسانه‌ها شاهدی بر کیفیت محصول و ارائه آن است. جزئیاتی مثل تهیه سطح درستی از جلا روی بطری‌ها و کیفیت چاپ به ما اجازه می‌دهد که با اعتماد به نفس به بازار وارد شویم.
M&H Plastics بیش از ۴۰ سال است که نوآوری‌هایی در زمینه بسته‌بندی پلاستیکی برای مشتریان جهانی محصولات سلامت و مراقبتهای زیبایی، غذا و تغذیه، و مواد شیمیایی صنعتی تولید می‌کند.
این شرکت پورتفولیویی شامل بیش از ۲۵۰۰ محصول و یک خط مشی مبتنی برنوآوری دارد که هر ساله با بیش از ۱۰۰ استاندارد جدید سازگاری می‌یابد.
محصولات در سه کارخانه در بریتانیا و کارخانجاتی در هلند و آمریکا ساخته می‌شوند که در مجموع بیش از ۱۲۰۰ نفر در آنها شاغل بوده و نزدیک به یک میلیارد بطری، ‌بیش از ۱۵۰ ظرف بلند و بیش از ۵۰ میلیون تیوب در سال تولید می‌کنند. تقریبا همه چیز از طراحی مفهومی گرفته تا ساخت ابزار، تولید، کار هنری و تزئینات، در داخل و در سایت انجام می‌شود. M&H Plastics بخشی از گروه شرکت‌های RPC است.
iranpack-sanat-bastebandi-rpc2015-2

iranpack-sanat-bastebandi-rpc2015

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *