محافظت هنگام حمل رول‌های بزرگ

حمل و نقل فیلم‌ها یا دیگر مواد رولی سنگینی که به شکل آسیب‌دیده تحویل داده می‌شوند، می‌تواند منجر به اتلاف وقت، کاهش سود و حتی از دست رفتن مشتری‌ها شود.
رول‌های بزرگ اغلب به خاطر اندازه و وزنشان در هنگام تاب خوردن، تکان خوردن و لرزیدن بارهای وسیله حمل و نقل بیشتر در معرض آسیب‌ دیدن هستند. با استفاده از endboardهای چوبی Badger Plug و توپی‌های اسلیو سنگین می‌توان وضعیت رول را ایمن کرد. Endboardهای بزرگ را می‌توان تا ضخامت ۴ اینچ ساخت و مجموعه ای از توپی‌های اسلیو سنگین نیز به قطر تا ۱۰ اینچ موجود هستند. مهارهای خاص، endboardهایی با سوراخ‌های متعدد، و شیوه‌هایی برای توده‌سازی و یکپارچه‌سازی رول‌ها نیز وجود دارند.
گیره‌های H-Clip و U-Clip شرکت Badger Plug به طور منظم برای ایمن سازی انتقال محصولات رولی که با endboard معلق می‌شوند، به کار می‌روند. H-Clip یک endboard را به دیگری قفل می‌کند; U-clip نیز به اتصال ایمن endboard به پالت کمک می‌کند. هر گیره توان بالایی برای چسبیدن به endboardها دارد. عملکرد نگهداری بهتر این گیره‌ها ناشی از خارهای کوچک پانچ‌شده آنهاست.
خارها روی سطوح بالایی و پائینی گیره پانچ شده و در پالت‌ها و endboardهای چوبی فرو می‌روند و از سرخوردن endboardها در حین حرکت و تکان‌های حمل‌ونقل جلوگیری می‌کنند. گیره‌های H-Clip و U-Clip از فولاد سنگین مقیاس ساخته شده و در مدل‌های مختلف تولید شده‌اند.
iranpack-sanat-bastebandi-FLP0715_HotProducts_slide6

iranpack-sanat-bastebandi-endboard-badger-plug

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *