فلوک کاغذی سازگار با محیط زیست

از برترین‌های Worldstar 2024 با گزینش رضا نورائی

فلوک کاغذی سازگار با محیط زیست

شرکت: easy2cool GmbH

www.easy2cool.de/en

کشور: آلمان

دسته: غذا


نوآوری ما “paperfloc eco”، یک بسته‌بندی عایق‌شده مبتنی بر کاغذ، انقلابی در بازار بسته‌بندی تجارت الکترونیک برای ارسال کالاهایی که نیاز به حمل سرد دارند، ایجاد کرده است.

از آن جایی که بازار تجارت الکترونیک برای کالاهای سرد به طور پیوسته در حال افزایش است، هدف ما یافتن یک ماده عایق سازگار با محیط زیست بود که بتواند به عنوان یک جایگزین پایدار برای پلی‌استایرن منبسط شده (EPS) باشد. راه حل ما: الیاف سلولزی ساخته شده از کاغذ باطله بازیافت شده.

فن‌آوری ثابت شده کاغذ فلوک ما تضمین می‌کند که مواد غذایی در طول حمل و نقل به خوبی در یخچال باقی می‌مانند و در نتیجه سازگار با محیط زیست و بازیافت آسان است. جایگزین پایدار ما عمدتا برای حمل و نقل مواد غذایی تازه و منجمد (مانند گوشت، ماهی، جایگزین های گیاهی، غذاهای آماده یا دسر) استفاده می‌شود. مشتریان ما به عایق با کارایی بالا متکی هستند که نه تنها می‌تواند به عنوان یک مزیت اجتماعی برای مشتری B2B دیده شود، بلکه راه حلی سازگار با محیط زیست برای مصرف‌کنندگان نهایی آنها برای دفع ارائه می‌دهد.

این بسته‌بندی به مناسبت روز نوآوری برای شرکت‌های متوسط (SMEs) 2021، easy2cool GmbH توسط وزارت امور اقتصادی و انرژی فدرال آلمان (BMWi) به‌عنوان پروژه سال همکاری ZIM برای توسعه بسته‌بندی‌های عایق کاغذ فلوک اکولوژیکی مورد تقدیر قرار گرفت.

بیشتر بخوانید . . .