بازرگانی مدقالچی

درباره بازرگانی مدقالچی

تجارت خارجی در اصل ريشه هاي ١٠٠ ساله در بطن بازرگانی مدقالچی دارد و در بازار تبريز با مرحوم ميرزا علي مدقالچی در سراي دو دري (ايكي قاپلی) مدقالچی آغاز شده است. اكنون نسل سوم و چهارم آن بازرگاني سعي دارد مجري و امانت دار خوبي براي آموزهاي نسل پيش از خود باشد. ما پايه هاي تجارت مان را روي انصاف ، اعتبار، اطمينان، سرويس، و تامين بهينه و به موقع نيازهای همراهانمان گذاشته ايم . در بدترين شرايط مختلف مشتریان عزیز خود را در اين امر همراهي نموده ايم.نسل جدید اين بازرگانی از سال ١٣٧٤ سعی در بروز رسانی خود در زمينه های مختلف تجارت خارجی نموده است. این مجموعه مدرن از سال ٢٠١٣ نماينده انحصاری محصولات چسب جوات آلمان و تاكای ايتاليا و كی ملت پرتقال در ايران بوده است. همچنين كارگزار شركت نوردسون در رابطه با واردات، تامين دستگاه ها و ماشين الات و قطعات در ايران مي باشد .بازرگاني مدقالچی علاوه بر تجارت بين الملل به صورت حرفه ايی در تبادل كالا و تكنولوژی ما بين اروپا -تركيه-ايران و خاورميانه در زمينه ارائه انواع مواد اوليه و فناوري شده نفتی و چسبهای صنعتی و قطعات و ماشين الات صنعتی فعاليت دارد.
بازرگاني مدقالچی همواره با تولید کنندگان وصنعتگران رابطه تنگاتنگی داشته است. از این رو، با هدف رضايت مشتريان حرفه ای خود، ما مجهزترين و مدرن ترين ماشين الات و مواد اوليه را تامين و با اجتناب از فروش تجهيزات غير استاندارد به برند خود اعتبار بخشيده ایم

www.Mt-Iran.ir

 

 

کارخانه جوات واقع در شهر دتمولد کشور آلمان است. جوات یکی از تولید کنندگان پیشتاز چسب های صنعتی در دنیاست. که بصورت تخصصی در زمینه صنایع چوب و مبلمان، بسته بندی، صنایع غذایی و همینطور صنایع نساجی، اتومبیل و الکتریکی فعالیت می‌کند. این کمپانی کارخانه مرکزی خود را در سال ۱۹۱۹ در آلمان کرد. سپس کارخانجات دیگر خود را در کشورهای آمریکا، سوییس و مالزی تاسیس نمود.جوات با تولید سالانه ۹۰۰۰۰ تن انواع چسب های تخصصی و بکار‌گیری بیش از ۱۲۰۰ نفر نیرو در حال فعالیت میباشد. شبکه جهانی فروش این شرکت با بیش از ۲۳ دفتز فروش و توزیع کننده، سهولت تامین مواد اولیه را برای تمامی تولیدکنندگان با دسترسی محلی هموار می‌نمایید.بازرگانی مدقالچی بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت جوات در ایران است. ما با کارشناسان فنی مجرب، لابراتوار تخصصی و کادر فروش متخصص در زمینه چسب آماده خدمت رسانی به شما هستیم.دفتر مرکزی تبریز و دفتر فروش تهران آماده خدمت رسانی به شماست.

 

کارخانه تاکا ایتالیا یکی از پیشتاز ترین تولید کنندگان چسبهای گرماذوب PUR، سولونت در زمینه رپینگ پروفیل های MDF، درب و پنجره PVC میباشد. تخصص این کارخانه تولید چسبهای با قدرت چسبندگی بالا متناسب است. از ویژگی‌های آن سرعت‌های مختلف، قابل استفاده برای کلیه دستگاه‌های رپینگر فصول مختلف سال میباشد.بازرگانی مدقالچی بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت تاکا در ایران فعالیت دارد. تیم ما با کارشناسان فنی مجرب، لابراتوار تخصصی و کادر فروش متخصص در زمینه چسب آماده خدمت رسانی بشماست. دفتر مرکزی تبریز و دفتر فروش تهران فعالیت می نماید .

 


فروش و امور مشتریان: ۰۹۱۴۳۳۰۸۹۰۱
مشاوره فنی محصول: ۰۹۱۴۳۳۰۸۹۰۳
مدیر فروش (ناصر خانی): ۰۹۱۴۳۳۰۸۹۰۶
ارتباط با مدیریت ارشد: [email protected]
تلفن ثابت : ۹۱-۳۶۳۷۸۵۹۰ (۰۴۱)
تلفکس : ۳۶۳۷۷۹۷۹ (۰۴۱)
دفتر مرکزی: تبریز، سه راهی اهر ، ابتدای جاده باسمنج ، کوی یاس ، کوچه اول (سمت راست) انتهای کوچه – بازرگانی مدقالچی