پرکن گرانولی جدید شیرزاد: استفاده از ۴ مخزن با اتوماسیون کامل

شرکت شیرزاد جدیدترین نسل از پرکن‌های کیسه خود را در نمایشگاه ایران‌پلاست معرفی کرد.
با استقبال مشتریان از پرکن گرانولی حجیم ساخت شرکت شیرزاد این شرکت دست به افزایش کارایی آن زده است.
دستگاه جدید که ظاهر آن نیز کمی با قبل تفاوت دارد از پشتیبانی چهار مخزن بهره‌مند است. هر چهار مخزن برخط هستند و می‌توانند در چند ثانیه وارد خط شوند.
این امکان برای واحدهای صنعتی که سفارشات متنوع دارند ایده‌آل است و به صاحب دستگاه این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان خط بسته‌بندی خود را از یک محصول به محصول دیگر تغییر دهد.
هوشنگ چاووشی مدیرعامل شرکت شیرزاد در گفت و گوی اختصاصی با ماهنامه صنعت بسته‌بندی اعلام کرد دستگاه و امکانات جدید آن مورد پسند مشتریان واقع شده و چندین دستگاه از آن در حال ساخت برای مشتریان داخلی و خارجی می‌باشد.
کیسه پرکن گرانولی شرکت شیرزاد با سرعت ۱۵ کیسه ۲۵ کیلویی در دقیقه توان پر کردن بیش از ۲۲ تن انواع مواد گرانول و پولکی را در ساعت دارد. وزن کیسه‌های آن می‌تواند از ۲۵ تا ۵۰ کیلو باشد.
شرکت شیرزاد روی دقت توزین این ماشین تاکید دارد و حداکثر انحراف توزین آن را ۲۰ گرم بالا یا پایین اعلام کرده است.
این ماشین پیشرفته از اتوماسیون کامل برخوردار بوده و با PLCهای برنامه‌نویسی شده در شرکت شیرزاد کنترل می‌شود.
نوع چند مخزن آن کاملا توسط PLC کنترل می‌شود. برای مثال مخازن بر اساس میزان مواد موجود در آنها در برنامه تخلیه قرار می‌گیرند و اگر مواد داخل مخازن تفاوت داشته باشند اطلاعات و بارکد هر نوع مواد روی کیسه آن ماده چاپ می‌شود. حتی اگر دستگاه هنگام پر کردن از هر ماده فقط یک کیسه پر کند.
این کیسه پرکن قوی و انعطاف‌پذیر با این که عملکردی برابر انواع خارجی خود دارد اما با قیمتی شصت درصد ارزانتر در اختیار صنایع ایران قرار می‌گیرد. واحدهای پتروشیمی از مهمترین مصرف‌کنندگان این دستگاه هستند.

 

بیشتر بخوانید . . .