مقاله تبلیغاتی Landa درباره جعبه‌های مقوایی

گفته شده که S10FC قادر به تامین بازدهی واقعی تولید جریان اصلی برای ساخت جعبه است و و بدون هر گونه پیش‌فرآورش یا پوشش‌دهی، با فرمت B1 (41 اینچ) و زیرلایه‌های معمول سازگاری دارد.

شرکت Landa یک مقاله تبلیغاتی با نام “تسریع رشد تولید در بسته‌بندی در قرن ۲۱” را منتشر کرده است. در این مقاله خلاصه جامعی درباره بخش جعبه‌های مقوایی که بازار هدف اولین دستگاه‌های چاپ نانوگرافیک این شرکت بوده ارائه شده است. لندا قصد دارد تا در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۴ میلادی ارسال واحدهای بتا از دستگاه‌های چاپ سری S10FC مخصوص چاپ نانوگرافیک خود را برای کاربرد در بخش جعبه مقوایی آغاز کند.
گفته شده که S10FC قادر به تامین بازدهی واقعی تولید جریان اصلی برای ساخت جعبه است و و بدون هر گونه پیش‌فرآورش یا پوشش‌دهی، با فرمت B1 (41 اینچ) و زیرلایه‌های معمول سازگاری دارد.
تحقیق مستقیم و اولیه لندا به همراه گزارشهایی از Smithers-Pira و Karstedt Partners نشان می‌دهند که مصرف کل سالیانه کاغذ مقوا در حال حاضر به ۴۳ میلیون تن رسیده و ۸۲ بیلیون دلار آمریکا درآمدزایی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود که رشد سال به سال این محصول تا سال ۲۰۱۶ به ۵/۴ درصد برسد.
طبق گفته لندا تغییر چشمگیر ویژگی‌های جمعیت جهانی، ارجحیت‌های مصرف‌کننده و تبلیغات محصول، تمامی بخش‌های صنعت بسته‌بندی را تحت تاثیر خود قرار داده است. از این رو به گفته این شرکت، قابلیت شرکتهای مبدل جعبه‌ مقوایی که بزرگترین بخش صنعت بسته‌بندی را تشکیل می‌دهند از لحاظ کاهش زمان تحویل، به طور فزاینده‌ای کاهش یافته و به این دلیل، نانوگرافی می‌تواند به نفع آنها باشد.
Landa صاحب فن‌آوری‌های پیشرفته چاپ دیجیتال است که سال‌ها پشت نام شرکت‌های Indigo و HP پنهان بود. این برند متعلق به فلسطین اشغالی است و در نمایشگاه دروپا ۲۰۱۲ آلمان برای نخستین بار به طور مستقل و با طراحی متفاوتی از ماشین‌آلات چاپ، خود را به جهان معرفی کرد. نقش و نفوذ مجموعه لندا (به رهبری بنی لندا)، در چاپ دیجیتال جهان، باعث مشکلاتی در تامین فن‌آوری‌های پیشرفته چاپ دیجیتال پرسرعت برای ایران نیز شده است.

بیشتر بخوانید . . .