T1930 راهکار شرکت طرسام برای کاهش هزینه‌ی بسته‌بندی

این دستگاه با سرعت بالای خود می‌تواند تمام موضوعات فوق را پوشش داده و معادل ۲۰ نفر نیروی انسانی تولید داشته باشد.

راهکار شرکت طرسام برای کاهش هزینه‌ی بسته‌بندی و آسودگی صادرات محصولات تولید داخل

۱-ظاهر مناسب محصول و این که محصول تولید شده چگونه و با چه ظاهری به دست مصرف‌کننده برسد , به جهت پایین آوردن ریسک از دست دادن بازار و هزینه آماده‌سازی محصول برای بازار مقصد، بسیار اهمیت بالایی دارد.
۲-همان طور که می‌دانید زیبایی محصول شما در بازارهای داخلی همواره حایز اهمیت بوده و هست. چرا که ظاهر زیبا و مناسب محصول است که در نگاه اول باعث جذب مشتری می‌شود.
۳-به منظور صادرات در بازارهای خارجی علاوه بر دقت بر ظاهر مناسب محصول، باید به ارایه‌ی اطلاعات کارامد از محصول به زبان مشتری، کاهش هزینه‌های آماده‌سازی و بسته‌بندی محصول نیز دقت نمود.
۴-یکی از بهترین شیوه‌های ارایه محصول با ظاهری مناسب قرار دادن آن در یک کاور یا جعبه‌ی زیبا است که برای اکثر محصولات کاربرد دارد.
۵-در کارخانه‌های تولیدی کشورمان قراردهی محصولات در کاور یا جعبه‌های مقوایی به روش سنتی و توسط کارگران صورت می‌گیرد. این امر موجب کاهش سرعت و بازده تولید – افزایش هزینه‌های تولید و مواجه شدن با مشکلات مربوط به نیروی انسانی می‌شود.
۶-به طور میانگین کارخانه‌ها در انتهای خطوط تولید خود ۲۰ نفر نیروی انسانی جهت این امر به کار می‌گیرند که با توجه به هزینه‌های نیروی انسانی و مشکلات ناشی از آن در تولید بهتر است روش مناسب‌تری را برای تولید مداوم و بدون دردسر در نظر گرفت.
۷-حال با توجه به نیاز تولیدکنندگان محصولات غذایی و دارویی به بسته‌بندی ثانویه با هزینه و زمان کمتر، بهتر است این بسته‌بندی به روش اتوماتیک و با استفاده از دستگاه‌های مناسب صورت گیرد.
۸- لذا شرکت طرسام بابهره‌گیری از تکنولوژی و سال‌ها تجربه‌ی ساخت دستگاه کارتنینگ، محصول جدید خود را با نام کاورگذار(T1930) ارائه کرد که با بازگشت سرمایه کمتر از ۷ ماه، سود تولید شما را افزایش می‌دهد .
این دستگاه با سرعت بالای خود می‌تواند تمام موضوعات فوق را پوشش داده و معادل ۲۰ نفر نیروی انسانی تولید داشته باشد.

سردبیر ماهنامه صنعت بسته‌بندی عضو سازمان خبرگزاران بین‌المللی بسته‌بندی IPPO (International Packaging Press Organization) member

بیشتر بخوانید . . .

یک نظر داده شده

  1. مهربانی گفت:

    سلام
    با تشکر از معرفی دستگاه ولی کاش فیلمی از نحوه کار دستگاه را هم می گذاشتید تا راهنمایی کاملی میکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *