ملاقات نماینده اتحادیه ماشین‌سازان آلمان با مدیران انجمن ماشین‌سازان صنایع غذایی ایران

کاظم شکرکن دبیر انجمن همراه با مجتبی نائلی رییس و ناصرعلی خزایی عضو هیئت مدیره انجمن با وِرا فریتشه مسئول نمایشگاه‌های خارجی کمیته ماشین‌آلات بسته‌بندی و غذایی اتحادیه ماشین‌سازان آلمان دیدار و گفت و گو کردند.

دبیر و دو تن از اعضای هیئت مدیره انجمن ماشین‌سازان صنایع غذایی کشور با نماینده اتحادیه ماشین‌سازان آلمان VDMA ملاقات کردند.

در جریان بیست و دومین نمایشگاه صنایع غذایی که در تهران برگزار ‌شد کاظم شکرکن دبیر انجمن همراه با مجتبی نائلی رییس و ناصرعلی خزایی عضو هیئت مدیره انجمن با وِرا فریتشه مسئول نمایشگاه‌های خارجی کمیته ماشین‌آلات بسته‌بندی و غذایی اتحادیه ماشین‌سازان آلمان دیدار و گفت و گو کردند.

محور گفت و گوها بیشتر در زمینه چگونگی همکاری بین این دو نهاد همگن و ظرفیت‌های موجود بخصوص در طرف آلمانی برای توسعه فعالیت‌ها در ایران بود. طرف آلمانی با آماری از صنایع غذایی و بسته‌بندی در ایران آمده بود که از مطالعه آنها روی بازار ایران حکایت داشت.

انتقال تجربیات در مدیریت و مقابله با چالش‌های بخش ماشین‌سازی از جمله موارد مورد علاقه طرف‌های ایرانی بود.

گفتنی است روز بعد ورا فریتشر به دعوت دبیر و هیئت مدیره انجمن به یکی از سالن‌هایی که ماشین‌سازان ایرانی غرفه داشتند آمد و از نزدیک با توانایی‌های تعدادی از ماشین‌سازان ایرانی در زمینه صنایع غذایی و بسته‌بندی آشنا شد. گفتنی است پس از نمایشگاه با ورا فریتشه برای دریافت نظراتش در مورد آن چه دیده تماس گرفته شد که وی مشغله کاری را بهانه کرده و از مصاحبه با ماهنامه صنعت بسته‌بندی سر باز زد.

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *