تغییرات جدید در نمایشگاه بیست و دوم

گفت و گو با رییس بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته
جلیل غفاری رهبر مسئول برگزاری بیست ‌و ‌دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی طی مصاحبه با ماهنامه صنعت بسته‌بندی در مورد اقدامات انجام گرفته در آستانه شروع نمایشگاه توضیح داد.

iranpack-sanat-bastebandi-ghaffari01

 

رییس صنف صحافان تهران گفت‌: از سه هفته پیش بیش از ۱۳۰۰ فراخوان داده شده است. از این تعداد تا حالا حدود ۵۰۰ پاسخ جهت حضور در نمایشگاه به دست ما رسیده است. از این رو متراژ درخواستی حدود ۲۲۰۰۰ متر ارزیابی شده است.
غفاری افزود: امسال فعالان بخش خارجی به سه بخش اروپا‌، چین و ترکیه تقسیم شده‌اند که حدود ۳۰۰۰ متر در اختیار این بخش قرار می گیرد. جانمایی و ثبت نام اصلی در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد با توجه به این که در سال های گذشته نمایشگاه تبلیغات همزمان با نمایشگاه چاپ و بسته بندی برگزار می شد امسال تاریخ برگزاری نمایشگاه تبلیغات تغییر کرده است. از این رو سالن هایی که قبلاً در اختیار نمایشگاه تبلیغات بود امسال در اختیار ما قرار می گیرد.

غفاری اظهار امیدواری کرد که امسال فعالان و متولیان بیشتری در نمایشگاه حضور یابند.
او در مورد برنامه‌های جانبی این دوره از نمایشگاه گفت‌: امسال کلاس های آموزشی بسته بندی در حاشیه نمایشگاه برگزار خواهد شد. وی افزود خبر های تکمیلی در این باره بزودی به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید . . .