بلیستر بدون پلاستیک!

از برترین‌های Worldstar 2024 با گزینش رضا نورائی

پنتل R.S.V.P. PaperBlister Package توسط Sonoco Alloyd

شرکت: آلیاژ سونوکو

www.alloyd.com

کشور: آمریکا

دسته: خانگی


بسته خودکار Pentel® R.S.V.P. PaperBlister™ خرده‌فروشی ساخته شده توسط Sonoco Alloyd® یکی از اولین مواردی است که در دسته قلم خرده‌فروشی به طور کامل از کاغذ ساخته شده است. این بسته به عنوان یک بیلبورد بازاریابی 360 درجه عمل می‌کند و پیام های چاپی محصول را به خریداران ارائه می‌دهد و در عین حال محافظت از مفهوم خرده‌فروشی را که در فروشگاه‌های امروزی ضروری است، ارائه می‌دهد. PaperBlister با سیل قوی و بدون دستکاری، امنیت نام تجاری لازم برای حمل و نقل، قفسه‌بندی و خرید را فراهم می‌کند.

پنتل R.S.V.P کاملاً از منابع تجدیدپذیر ساخته شده است. بسته‌بندی بدون پلاستیک است، بنابراین در جریان کاغذ معمولی مصرف‌کننده قابل بازیافت است. علاوه بر این، با استفاده از تجهیزات موجود، پنتل توانست دستگاه سیل Alloyd Aergo 8 خود را برای تولید سبک جدیدی از بسته‌بندی، بدون نیاز به منبع، آموزش یا خرید تجهیزات سرمایه‌ای پرهزینه، بازسازی کند.

این محصول بسته‌بندی بلیستر را دوباره به تصویر می‌کشد و با استفاده از تجهیزات سیل آلیاژی سونوکو، روشی چشم‌نواز، آسان و مقرون‌به‌صرفه برای انتقال از پلاستیک به تمام طرح‌های کاغذی ارائه می‌کند. پکیج Pentel PaperBlister از یک کارت جلوی مسطح رو به مصرف‌کننده ساخته شده از 20 pt C2S SBS است که با استفاده از فرآیند چهار رنگ با یک رنگ، مشکی، در پشت آن چاپ شده است. بخش حفره کاغذ یک SBS C1S 14 نقطه‌ای است که فقط به رنگ سیاه چاپ شده است. هر دو بخش این بسته به صورت تخت ارسال می‌شوند، به این معنی که قطعات بیشتری در هر جعبه حمل و نقل موجدار، پالت و بار کامیون سفر می‌کنند. مشخص شده است که در مقایسه با بلیستر پلاستیکی ترموفرم شده با اندازه معادل، 3 برابر کارت‌های PaperBlister بیشتری می‌توانند ارسال شوند.

بیشتر بخوانید . . .