بطری‌های جدید لنزهای طبی M&H نامزد جایزه استارپک شد

بطری‌های جدید لنزهای طبی شرکت M&H اخیراً نامزد جایزه استارپک 2015 شده است. این بطری جدید که توسط شرکت EM Pharma Ltd سفارش داده شده است کاربر را قادر می‌سازد که لنزهای طبی‌ش را با استفاده از یک قاب برجسته به کناره بطری متصل کند.

بطری‌های جدید لنزهای طبی شرکت M&H اخیراً نامزد جایزه استارپک  2015 شده است. این بطری جدید که توسط شرکت EM Pharma Ltd سفارش داده شده است کاربر را قادر می‌سازد که لنزهای طبی‌ش را با استفاده از یک قاب برجسته به کناره بطری متصل کند. این قاب‌ها کمک می‌کند تا از شلوغی در حمام جلوگیری شود. از طرفی چون لنزهای طبی کوچک هستند، قراردادن آنها در کناره بطری کاربران را قادر می‌سازد تا تمام امکاناتی را که برای این نوع مراقبت از چشم نیاز است، در یک مکان پیدا کنند. شرکت EM Pharma Ltd با سفارش این بطری جدید، به دنبال راه‌حلی برای برطرف‌کردن مشکلات نگهداری از لنز‌های طبی در یک مرحله بوده است. هدف آنها ارائه یک محصول با کیفیت بوده است که از طریق محافظت از بسته لنز بتواند موجب ارزش افزوده محصول شود. از جهت اقتصادی، این محصول چه در بین خرده‌فروشان و چه در میان بازارهای بزرگ با استقبال خوبی مواجه شده است.
طراحی، ساخت و گردآوری این بطری و لنزها توسط شرکت M&H Plastics صورت گرفته است. این شرکت  عضوی از گروه شرکت‌های RPC است که متعلق به EM Pharma Ltd است.

بیشتر بخوانید . . .