شیرینی بادامی Mondo

Dessein برای دستیابی به جوهره‌ی این مجموعه شیرینی‌جات، کیفیت هر کدام از مواد تشکیل‌دهنده را با استفاده از شکل‌دهی خلاقانه به غذا و دادن یک حس منحصربه فرد به هر کدام از طعم‌ها برجسته ساخت.

این بسته‌بندی پرانرژی که توسط Dessein طراحی شده است،‌از روشهای امروزی تزئین غذا برای نشان دادن طعمهای فوق‌العاده استفاده می‌کند.

Dessein با استفاده از مواد تشکیل‌دهنده‌ی اصلی به این روش،‌ به الگوهای پرانرژی‌ای دست یافت و در عین حال شفافیت را هم القا می‌کرد.

iranpack-sanat-bastebandi-download (44)
“شیرینی بادامی Mondo یک شیرینی دست‌ساز طبق یک دستورپخت سنتی ایتالیایی است که در طول نسلها منتقل شده است. Dessein برای دستیابی به جوهره‌ی این مجموعه شیرینی‌جات، کیفیت هر کدام از مواد تشکیل‌دهنده را با استفاده از شکل‌دهی خلاقانه به غذا و دادن یک حس منحصربه فرد به هر کدام از طعم‌ها برجسته ساخت.
لطافت این طعم‌ها روی کام،‌لرزش رنگ گیلاس،‌ کرنبری و پسته در مقابل شیرینی سفید ابریشمی الهام‌بخش طراحی نهایی بود. تلفیق لطیف مواد تشکیل دهنده در الگوهای پیچیده‌ی گردان به دور عنوان مرکزی بسته نشانگر منحصربه فردبودن و توجه به جزئیات در طی فرآیند ساخت شیرینی بادامی است.

شیرینی‌ها برای حفظ تازگی در کیسه‌های پلاستیکی و فویل سیل شده‌اند و مقوای بیرونی باعث ثبات بسته در قفسه فروشگاه شده و این شیرینی‌های کوچک را به عنوان لذت ویژه که میتوان در هر زمان آن را با دیگران سهیم شد و از آن لذت برد نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید . . .