APPE فروخته شد

شرکت Plastipak Packaging تایید می‌کند که بعد از موافقت کمیسیون اروپایی تحت لایحه ادغام اتحادیه اروپا در ‍۱۱ ژوئن، فروش APPE به Plastipak Packaging Inc. اکنون تکمیل شده است. APPE اکنون تحت برند Plastipak Packaging شناخته می‌شود.
William C. Young، مدیرعامل Plastipak Packaging، بیان کرد،‌”Plastipack حضور APPE تحت لوای Plastipak Packaging خوشامد می‌گوید. این مالکیت جدید به شکلی چشمگیر جایگاه Plastipack را در اروپا تقویت کرده و سکوی محکمی برای رشد بیشتر در مناطق اطراف فراهم می‌کند. مزیت رقابتی ما شامل Packaging Innovation Centers است که به عنوان مثال سیستم‌های چاپ Direct Object، تکنولو‍ژی‌های ThermoShape و ThermoLite، ‌ظروف مقاوم چندلایه و E-Pet با دسته‌های کاملا یکپارچه را تامین و خدمات‌رسانی می‌کنند.” او ادامه داد،‌”ترکیب تیم‌های رهبری قوی هر دو شرکت با ذهن‌ها و قلب‌های متعهد ‌Plastipak را در جایگاه رهبر جهانی بسته‌بندی سخت قرار می‌دهد.
Martin Hargreaves به عنوان مدیرعامل بخش اروپا منتصب شده است که شامل ۱۵ کارخانه تولیدی در ۱۲ کشور قاره اروپاست. ریاست Martin در تحریک توانایی‌های سازمانی موثر بوده و APPE را در شرایط چالش‌انگیز هدایت کرده است.
Frank Pollock، ‌رئیس عملیات بیناالمللی و CCO شرکت Plastipak گفت،‌”با ادغام نوآوری‌های قوی APPE و تکنولوژی جهانی Plastipak،‌ ما بهتر می‌توانیم نیازهای محصولات جهانی مشتریان را برطرف ساخته و به بازارهای جدید راه پیدا کنیم. تعهد ما فراهم کردن ارزش کلی برای مشتریان از طریق کارایی مواد، طراحی ظرف، محصولات خلاقانه، و گزینه‌های نامحدود برای استفاده از محصولات بازیافتی است.
“میل داریم از مشتریان خود و همچنین تمیم‌های مدیریت APPE و Plastipak که برای تلفیق و اتحاد دو شرکت سخت تلاش کرده‌اند تشکر کنیم.”

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *