بسته‌های پلاستیکی سخت تا ۲۰۲۰

گذری بر
گزارش‌های تحلیل بازار موسسه Smithers Pira

آینده جهانی بسته‌بندی پلاستیکی سفت و سخت تا سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی می‌کند که بازار بسته‌بندی پلاستیکی سخت جهانی ۲۲۲٫۴ بیلیون دلار تا سال ۲۰۲۰  با نرخ رشد سالیانه ۶٫۳ درصد در پنج سال آینده دست یابد.
این گزارش اقتصادی جدید از Smithers Pira تجزیه و تحلیلی عمیق از گرایشات بازار بسته‌بندی پلاستیکی سخت برای دوره زمانی ۲۰۱۰-۲۰۲۰ ارائه می‌دهد و شماره حاضر وضع بسته‌بندی پلاستیکی سخت را از نظر مواد، بخش کاربردی، محصولات بسته‌بندی شده و فرآیند تولید تا سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی می‌کند.
گزارش جدید و به‌روز شده شامل میزان و ارزش پیش‌بینی‌های انجام شده از طریق بازار جغرافیایی است، که حاوی تجزیه و تحلیلی دقیق از چهارده کشور است. خواندن آن برای هر کسی که مشغول به کار در صنعت بسته‌بندی، پلاستیک و صنایع وابسته است ضروری است.
محتوای انحصاری این گزارش:
* اندازه بازار و پیش‌بینی‌ها تا سال ۲۰۲۰ کاربرد نهایی این بخش، فرآیند، محصولات و بازار جغرافیایی را مختل می‌نماید.
* تجزیه و تحلیلی عمیق از گرایشات فعلی و آینده صنعت بسته‌بندی پلاستیکی سخت بر پایه تحقیقات اولیه.
* جداول و منحنی‌ها نشان‌دهنده آینده بازارهای بسته‌بندی پلاستیکی سخت در سطح جهان می‌باشد.
چه روشی استفاده می‌شود؟
آینده جهانی بسته بندی پلاستیکی سفت و سخت تا سال۲۰۲۰ متکی بر تحقیقات گسترده اولیه و ثانویه است. تحقیقات اولیه شامل: مصاحبه با تامین‌کنندگان کلیدی بسته‌بندی پلاستیکی سخت است. تحقیقات ثانویه بر اساس بانک اطلاعاتی Smithers Pira یا گرایشات بسته‌بندی پلاستیکی سخت و اطلاعات بازار، آمارهای دولتی رسمی شامل کمیسیون اروپا، اطلاعات سازمان‌های تجاری، گزارشات بازار و صنعت، و وب‌سایت‌های شرکت‌ها و گزارشات سالیانه می‌باشد. گزارش اطلاعات و تجزیه و تحلیلی عمیق که هیچ کجای دیگر آن را نمی‌توان یافت، ارائه می‌دهد.
نکاتی که در این گزارش کشف خواهید کرد؟
* چگونه تحولات بازار می‌تواند فرصت‌های واقعی برای شرکت شما را نشان دهد.
* آخرین پیش‌بینی تا سال ۲۰۲۰ به برنامه‌ریزی استراتژی تجاری شما کمک می‌کند.
* بخش‌های مخصوص رشد و عوامل حیاتی و مهم در بازار جهانی بسته‌بندی پلاستیکی سخت تغییر ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید . . .