آینده صنعت بسته‌بندی تا سال ۲۰۲۰

گذری بر
گزارش‌های تحلیل بازار موسسه Smithers Pira

بسته‌بندی صنعتی تا سال ۲۰۲۰
بازار جهانی برای بسته‌بندی صنعتی ۶/۴۸ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۳ تخمین زده شده است و پیش‌بینی می‌شود به ۶۱ بیلیون دلار تا سال ۲۰۲۰ با نرخ رشد سالانه ۴/۳ درصد برسد.
آسیا بزرگترین سهم از بازار حدود ۳۱ درصد را بیش از غرب اروپا و شمال آمریکا به خود اختصاص داده است. شمارش بسته‌بندی صنعتی برای اکثر صنایع بسته‌بندی، نشان‌دهنده بزرگترین و تنها بخش تحت بررسی است، زمانی که حرکات کار دستی به سمت مکانیزه شدن پیش می‌رود.
آینده بسته‌بندی صنعتی تا سال ۲۰۲۰ نیز بازارهای اصلی را از نظر عمر مصرف بررسی می‌کند: بخش شیمیایی و داروسازی مهمترین شمارشگر برای بیش از سی درصد کل فروش است. این گزارش به شما در مورد برنامه ریزی برای آینده تجارتتان کمک می‌کند، تجزیه و تحلیل جزئی عواملی که محرک و تاثیرات بازار جهانی برای بسته‌بندی صنعتی هستند را فراهم می‌آورد.
آن چه در این گزارش تحلیلی می‌خوانید:
* اطلاعات آماری برای اندازه و حوزه بازار برای بسته‌بندی صنعتی تا سال ۲۰۲۰
*بررسی جزئیات از طریق نوع بسته‌بندی، عمر مصرفی و مناطق جغرافیایی
*گرایشات اصلی صنعت، محرک‌های تقاضا و تجزیه و تحلیل فعالان مرتبط با بازار
روش‌شناسی
آینده بسته‌بندی صنعتی تا سال ۲۰۲۰ بر پایه تحقیقات گسترده اولیه و ثانویه از منابع اطلاعاتی گوناگون است. تحقیق اولیه شامل مصاحبه با پرسنل اصلی در مبدل‌های بسته‌بندی و کارخانجات تولیدکننده بسته‌بندی‌های به‌روز تصویر دقیقی از بازار و همچنین جمع‌آوری اطلاعات غیر قابل دسترس در منابع چاپ شده می‌باشد. تحقیقات ثانویه شامل یک تحقیق گسترده از اطلاعات منتشر شده موجود گرد‌آوری شده توسط موسسه پایرا و منابع دیگر است، بررسی عرضه فعلی مواد و چشم‌انداز آینده برای بخش‌های مرتبط با عمر مصرف می‌باشد.
شما چه چیزی را کشف خواهید کرد؟
* معرفی تقاضای فعلی و آینده برای بسته‌بندی صنعتی جهانی
* تجزیه و تحلیل محرک‌ها و گرایشات اصلی که انتظار می‌رود بر روی تقاضا در میان‌مدت اثر بگذارد.
* راهنمای قطعی برنامه‌ریزی کسب و کار برای بازار بسته‌بندی صنعتی

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *