مولتی‌وک ابداعات کارامد در جهت رضایت مشتری

شرکت مولتی‌وک آلمان به عنوان ایده‌پرداز و سازنده کارآمدترین تجهیزات تولید و آب‌بندی ظروف ترموفرمینگ و بسته‌های پلاستیکی در نمایشگاه اینترپک آلمان نیز برای بار دیگر این توانایی را به اثبات رساند.

شرکت مولتی‌وک که خود یکی از اعضای سیاست‌گذاری این دوره از نمایشگاه بسته‌بندی در آلمان بود با ابداعات و نکته‌سنجی خود نشان داد که تنها به کیفیت مطلق فکر نمی‌کند بلکه خلاقیت در ایجاد فرصت‌های بهتر و باصرفه‌تر برای مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

در واقع کیفیت بسیار بالا در تولی
دات مولتی‌وک، امری عادی و تکراری است و این شرکت برای دمیدن روح تازه به تولیدات خود به ارائه خدماتی فراتر از کیفیت می‌اندیشد. خدماتی که بتواند مشتریان را به وجد آورده و ایمان آنها به مسیری که این شرکت می‌پیماید را چند برابر کند.

از جمله این نوآوری‌ها تغییر صفحه‌های حمل ظروف پلاستیکی از حالت پیوسته و زنجیری به سینی‌های مجزایی است که بر روی نوار نقاله حرکت می‌کنند. برای مثال صفحه‌هایی که لیوان‌های پلاستیکی در آن قرار می‌گیرند تا زیر نازل رفته پر شده و سپس سیل شوند معمولا در همه ماشین‌ها به صورت زنجیری و به هم پیوسته هستند و پیرامون دو محور در ابتدا و انتهای ماشین دور می‌زنند.

مولتی وک این صفحه‌ها را از یکدیگر جدا کرده و آنها را بر روی نوار نقاله قرار داده است. با این کار انعطاف‌پذیری ماشین بالا رفته انرژی کمتری نیز مصرف می‌شود. امکانات پر کنی به دلیل ایجاد فاصله نامحدود بین ایستگاه‌ها گسترش پیدا کرده و به طور کلی سیستم از نظر عملیاتی از حالت بسته به حالت باز در می‌اید. در واقع مولتی‌وک با این طراحی جدید نشان داد که وقتی همه در فکر بهبود دادن بک مدل ثابت و تکراری از یک ماشین هستند او می‌تواند ساختار کلی ماشین را بدون افت کیفیت و کارایی آن تغییر دهد.

در واقع می‌توان گفت رهبران شرکت مولتی‌وک کیفیت را نه فقط در عملکرد ماشین بلکه همراه با رضایت کاربران تعریف می‌کنند. بدین سان ایده‌های طراحان تنها در مسیر بهبود یک مدل از ماشین قرار نگرفته و در جه بهبود وضعیت تولید مشتریان در کارخانه‌های آنها حرکت می‌کند.

نمونه دیگر این دیدگاه تولید دستگاه تری‌سیلر مدل R085 است که استفاده از کیفیت بسیار بالای مولتی‌وک را با بودجه کمتر از حد معمول برای مشتریان جدید مولتی‌وک فراهم می‌کند. قیمت این دستگاه نزدیک به نصف انواع حرفه‌ای‌تر آن است. با این مزیت که در آن چیزی از استانداردهای کیفی مولتی‌وک کم نشده است. این دستگاه در گروه ماشن‌آلات کم‌هزینه مولتی‌وک قرار گرفته تا شرکت‌های کوچک و متوسط هم این فرصت را داشته باشند که از فن‌آوری درجه یک شرکت مولتی‌وک بهره برده و با آن آشنا شود.

محدوده محصولات و شبکه فروش مولتی‌وک همچنان رو به گسترش است
مولتی‌وک همچنان در مسیر رشد و موفقیت است. این پیام را Hans-Joachim Boekstegers، مدیر عامل شرکت مولتی‌وک در نمایشگاه اینترپک به تعداد زیادی از روزنامه‌نگاران داخل و خارج آلمان اعلام کرد. وی افزود: “ارکان موفقیت ما عبارتند از قدرت در نوآوری، ریشه‌های منطقه‌ای در اقتصاد محلی منطقه الگای پایین و جهت‌گیری بین‌المللی. ما به عنوان یک شرکت پیشرو در صحنه بین‌المللی راه‌حل‌های بسته‌بندی خود را در نمایشگاه اینترپک در دو غرفه نمایشگاهی ارائه دادیم که به معرفی ماشین‌آلات و ایده‌های بسته‌بندی برای صنایع پزشکی، مواد غذایی و مصرف‌کنندگان می‌پرداخت‌.
شرکت ما سال ۲۰۱۴ را با سطح بالایی از سفارشات آغاز کرد و پس از آن توانست افزایش سفارشات را در چند ماه اول سال در محدوده ده درصد ثابت نگه دارد، به ویژه در اروپا و شمال امریکا. افزایش تقاضا از کشورهای در حال توسعه نیز رکورد جدیدی را ثبت کرد. در سال ۲۰۱۳ گردش مالی گروه، بیش از ۷۰۰،۰۰۰،۰۰۰ یورو بود. محصولات مولتی‌وک و سازمان فروش نیز بیشتر گسترش یافته بودند. شرکت در حال حاضر ۷۴ سازمان فروش و خدمات برای خود دارد و شرکت‌های خدمات آن در بیش از ۱۴۰ کشور در سراسر جهان حضور دارند.”
Hans-Joachim Boekstegers با افتخار به آخرین فرمت سایت کارخانه در Wolfertschwenden اشاره می‌کند: “سالن تولید جدید با بیش از ۳۲۰۰ متر مربع ارائه فضایی را برای ساخت و مقاوم‌سازی قطعات یدکی و همچنین برای تولید بدنه ماشین‌آلات فراهم می‌آورد. این سایت در کل بیش از ۶۳،۰۰۰ متر مربع مساحت و ۱۵۰۰ نفر پرسنل را شامل می‌شود. مولتی‌وک همچنین یکی از بزرگترین کارفرمایان در منطقه الگای پایین است. تحقیق و توسعه نیز ضامن حیاتی موفقیت برای مولتی‌وک می‌باشد. از سال ۲۰۰۲ این شرکت ۲۳۰ اختراع به ثبت رسانده است.”
Hans-Joachim Boekstegers همچنین ظرفیت بالایی برای رشد بیشتر در دو گرایش بزرگ رشد جمعیت و شهرنشینی می‌بیند. این پدیده‌ها می‌توانند به افزایش تقاضا برای بسته‌بندی مواد غذایی و محصولات پزشکی منجر شوند. مولتی‌وک از طریق توسعه راه حل‌های بسته‌بندی مناسب به این تقاضا پاسخ می‌دهد.
شعبه مولتی‌وک آلمان در خاورمیانه:
شرکت مولتی‌وک خاورمیانه، واحد ۱۲، منطقه آزاد فرودگاه دبی
تلفن: ۱۹۸۰ ۲۹۹ ۴ ۹۷۱+ فکس: ۱۹۸۱ ۲۹۹ ۴ ۹۷۱+
موبایل: ۸۰۶۹۳۶۳ ۹۱۲ ۹۸+ و ۳۱۶۹۸۶۵ ۹۱۲ ۹۸+

بیشتر بخوانید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *