مدیرکل جدید نظارت و ارزیابی سازمان غذا و دارو منصوب و معرفی شد

دکتر بهروز جنت به عنوان مدیرکل جدید نظارت و ارزیابی فراورده‏های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شده است. با حکم معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده‏های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری این سازمان (وبدا)؛

iranpack-sanat-bastebandi-janat-sefat

دکتر بهروز جنت به عنوان مدیرکل جدید نظارت و ارزیابی فراورده‏های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شده است. با حکم معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده‏های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری این سازمان (وبدا)؛ دکتر رسول دیناروند معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر بهروز جنت را  به عنوان مدیر کل جدید نظارت و ارزیابی فراورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب کرده است.
در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر بهروز جنت
عضو محترم هیئت علمی سازمان غذا و دارو
سلام علیکم؛
با توجه به تخصص، تجربیات و سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه ایمنی فرآورده‏های سلامت، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی فراورده‏های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب می‏شوید، تا در چارچوب قانون و مقررات مربوطه و سیاست‏های کلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو در حوزه سلامت و ایمنی مواد و فرآورده‏های مذکور با لحاظ اولویت‏های ذیل اقدام نمایید:
* توسعه برنامه‏های سلامت محور در زمینه کاهش کاربرد نمک، چربی و شکر در مواد غذایی
* پیگیری برنامه حذف اسید چرب ترانس از سبد غذایی و تغذیه مردم ایران
* پیگیری جدی و اجرای کامل طرح علامت راهنمای تغذیه‏ای
* پیگیری اجرای برنامه‏های کنترل و نظارت محصولات در بازار (PMS)
* مبارزه قاطع با پدیده شوم قاچاق و تقلب
* اجرای برنامه های مرتبط با طرح شناسه‏گذاری و کنترل اصالت کالاهای سلامت و پورتال جامع سازمان
توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه قادر متعال مسئلت دارم.

بیشتر بخوانید . . .