فیلم جدید ،Toray برای بسته‌بندی موادغذایی

Barrialox SBR2 یک مانع عالی، شفاف، فیلم پلی‌استر پوشش‌داده‌شده با اکسید‌آلومینیوم برای کاربرد در کیسه‌ها تلقی می‌شود. آن‌ها مبدل‌های نسل جدیدی از فیلم ALOX با روکش را ارائه می‌دهند که پایداری حرارتی عالی و خواص مکانیکی برتر، از جمله استحکام بالا و ثبات ابعادی را داراست که آنها را قادر به مقاومت در برابر سختی‌های فرآیند تبدیلی می‌سازد و گرما و فشار شدید و بالا منعکس‌کننده استریلیزاسیون است.
در انتها، کیسه‌های پست ریتورت دارای اکسیژن بسیار عالی و مقاوم در برابر رطوبت هستند. در سنجش نوعی، ورق مسطح اکسیژن و ممانعت از نفوذ رطوبت نرخ انتقال برای Barrialox SBR2 به‌ترتیب، 0.01 سی‌سی/ 100 اینچ و 0.02 گرم/ 100 اینچ است. Barrialox SBR2 مقاوم در برابر سوراخ‌های ریز، خم‌شدگی، سابیدگی و خراشیدگی می‌باشد. در لمینیت‌های استاندارد، SBR2 چاپ معکوس انجام‌ می‌دهد تا بسته‌بندی جذاب و رنگی ایجاد نماید که قابل استفاده در مایکروویو باشد.
فیلم را می‌توان با فیلم Toray’s TreaTear DR72، فیلم درزگیر CPP دارای جهت برای پاره‌کردن لمینیت نمود که محل پارگی راست و آسانی را برای باز کردن بسته‌بندی فراهم می‌آورد. Barrialox SBR2 همچنین می‌تواند در تولید بسته‌بندی شفاف بدون محل پارگی و در کاربردهای لمینیت درب محصول مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید . . .