مواد و محصولات

iranpack sanat bastebandi 179 rpc2017.105 X-Hance ۰

فیلم VERSATILE جایزه ثبات و پایداری را دریافت کرد

X-Hance به‌عنوان برنده کاهنده زباله‌های مواد‌غذایی در دسته جوایز پایداری بسته‌بندی اروپا نامیده‌شد، که از نوآوری و خلاقیت آن که باعث پیشرفت‌های قابل‌توجه محیط‌زیست در سراسر زنجیره عرضه شده‌است تقدیر به‌عمل آمد.

iranpack sanat bastebandi 179 Napue Gin box ۰

کاغذ کرافت MetsaBoard برای بسته‌بندی

Mets Board Natural WKL Bright برخورد موفقی با این درخواست و احساس خالص، طبیعی و قابل لمس داشت. برای کمک به ایجاد یک نگاه درست و ایمن، Mets Board Natural WKL Bright هم به عنوان کاغذ کرافت برای دیواره‌های داخلی بسته‌بندی و هم به عنوان کاغذ فلوتینگ مورد استفاده قرار گرفت.

iranpack sanat bastebandi 179 c077c1 ۰

CTI جوهرهایی با گواهی Tamper راه‌اندازی می‌کند

گفته می‌شود که این فن‌آوری به مشتریان، یک پنجره فعال‌سازی دقیق ارائه می‌دهد که در آن هشدار از بی‌رنگی به رنگ کامل در محدوده ده درجه سانتیگراد انتقال می‌یابد. این شرکت می‌گوید که فناوری‌های برگشت‌ناپذیر سنتی نیازمند یک پنجره گذار بین سی تا پنجاه درجه سانتیگراد (هشتاد وشش درجه تا صد و بیست و دو درجه فارنهایت) هستند، در نتیجه فعال‌سازی رنگ و تشخیص در دمای پایین‌تر ضعیف است.

iranpack sanat bastebandi 179 2194a_300 ۰

CRON-ECRM برای راه‌اندازی پلیت دیجیتال UV

شرکت می‌گوید که این پلیت به منظور ساده‌سازی فرآیند تولید با یک حمام ساده “شستشو” طراحی شده است، به این صورت که پلات‌ها به مدت چند ثانیه فشرده می‌شوند و نقطه تکثیر (dot reproduction) کاملی از یک تا نود و هشت درصد برای نمایش تصادفی (بیست میکرونی) یا نمایش معمول تا دویست lpi را با اجرایی به طول پنجاه هزار نشان می‌دهند.

iranpack sanat bastebandi 179 d54ed2 ۰

حامل‌های WaveGrip موجود در رنگ‌ها

این قابلیت برای شروع، در چهار طیف رنگی – Noir (مشکی)، Tangerine (نارنجی)، Envy (سبز)، Fury (قرمز) – قابل ارائه است، اما رنگ‌های سفارشی نیز برای هماهنگ‌سازی با یک برند یا طراحی خاصی می‌توانند درنظرگرفته شوند. در راستای تمامی حامل‌های WaveGrip، رنگ‌های WaveGrip جدید کارهای مهندسی را سبک‌تر اما قوی‌تر کرده و نسبت به راه‌حل موجود از پلاستیک کمتری استفاده می‌کنند و در عین حال بحث ایمنی قوطی‌ها را با توجه به استانداردهای دقیق مورد نیاز در بخش خرده‌فروشی مدنظر قرار می‌دهند.

iranpack sanat bastebandi 179 ADPR360a ۰

Avery Dennison راه‌حل‌های جدید به نمایش گذاشت

جرج مولر هاف، بازاریاب VP میگوید: “با توجه به این که این نمایش مهمترین ارائه صنعت ما است، نمایشگاه Labelexpo Europe فرصتی حیاتی برای آموزش و به اشتراک‌گذاری برای ما فراهم می‌کند. ما با شرکت در نمایشگاه و از طریق گوش دادن به صحبت‌های مشتریان خود، بینش‌های فراوانی به دست می‌آوریم و فرصتی طلایی برای نشان دادن آنچه انجام می‌دهیم، نحوه انجام آن و مواردی که برای بهتر شدن تغییر خواهند کرد به ویژه برای سالی که در پیش است، خواهیم داشت.