ماشین آلات و تجهیزات

iranpack sanat bastebandi 179 Maxcess ۰

Maxcess دو حسگر جدید را معرفی کرد

شوماری هد، مدیر محصول جهانی Fife Guiding می‌گوید: “با انتشار حسگر راهنمای خط SE-26B و چهار حسگر افزوده شده DSE دیجیتال و با استفاده از صفحه نمایشLED، منابع نور LED و داده‌های اطلاعات خود حسگر، ما وارد عصر جدیدی از فن‌آوری حسگر می‌شویم. علاوه بر این، اتصال دیجیتال بین کنترلر پیشرفته D-MAXE و حسگرهای DSE، قابلیت تنظیم خودکار را فراهم می‌کند و امکان اضافه کردن توابع اضافی مانند اخطار آلودگی و غیره را می‌دهد.”

iranpack sanat bastebandi 179 _oem1 ۰

گروه رسانه انجمن ماشین‌سازان بسته‌بندی آمریکا PMMI، مجله OEM را ارائه می‌دهد

به گفته استفان نیل: “OEM با محتوایی که نشان‌دهنده دامنه خدمات PMMI است‌، صدای انجمن خواهد بود. از حل چالش‌های عملیاتی گرفته تا استفاده از هوش کسب و کار و آموزش برای یک مزیت رقابتی، همه این موضوعات در بخش‌های مربوطه همراه بروز رسانی در زمینه‌هایی نظیر طراحی ماشین، اتوماسیون، اتصالات، مولفه‌ها و فناوری در حال ظهور ارائه خواهند شد.

iranpack sanat bastebandi 179 FLP0715_HotProducts_slide6 ۰

Badger گیره‌هایی برای پشته‌سازی ورقهای رول نگهدار ارائه می‌دهد

شرکت می‌گوید این H-Clip فولادی زمخت، اقتصادی و اغلب برای بسته‌های کوچک رول ایده‌آل است و می‌افزاید که H-Channels پلاستیکی و آلومینیومی که برای انباشته کردن بوردهای پایانی محبوب هستند، با طول‌ها و پیکربندی‌های مختلف در دسترس هستند.

iranpack sanat bastebandi 179 maxresdefault ۰

Roll-2-Roll، راهنماهای وب را راه‌اندازی می‌کند

راهنماها، همچنین برای موارد نبافته (nonwovens) طراحی شده‌اند که سبک وزن با پروفیل‌هایی به ارتفاع سه و نیم اینچ و چهار و نیم اینچ هستند و می‌توانند وب‌ها را تا بیست اینچ هدایت کنند. پروفیل پایین و طراحی سبک وزن، مبدل‌ها را به یک سیستم راهنمای وب تبدیل می‌کند که می‌توانند در فضاهای محدود و تنگ با خطوط تبدیل جاسازی شوند.

iranpack sanat bastebandi 179 Durst Tau 330 E ۰

Durst بروزرسانی و ارتقاء چاپگر جوهرافشان UV

Tau 330 RSC جدید یک دستگاه چاپ برچسب جوهرافشان UV و چاپ بسته‌بندی با عرض چاپ سیصد و سی میلی‌متر‌( سیزده اینچ) همراه با سرعت چاپ تا هفتاد و هشت mpm خطی (دویست و چهل و پنج fpm) و رزولوشن هزار و دویست در هزار و دویست نقطه در اینچ است.

iranpack sanat bastebandi 179 setareh karaj 20170918_145258 ۰

پرچم صنایع بسته‌بندی ستاره کرج همچنان بالاست

مدتی بود شرکت ستاره کرج مانند یک کشتی که اسیر طوفان شده از دسترس خارج بود و اطلاعات ضد و نقیضی از آن به ما می‌رسید. معلوم بود که مشکلاتی وجود دارد اما فریدون فرامرزیان صاحب شرکت صنایع بسته‌بندی ستاره کرج بیشتر اوقات تلفنش را پاسخ می‌داد. حتی زمانی که کارش به بیمارستان کشیده بود.

iranpack sanat bastebandi 179 goss03 ۰

بازگشت فن‌آوری برتر GOSS به ایران، پس از ۴۰ سال

آنها چهار روز در نمایشگاه با اهالی چاپ صحبت و راه حل‌ها و محصولات جدید خود را معرفی کردند. پیتر کروان مدیر فروش گاس و پل کالینسون مدیر صادرات گاس در گفت و گو با خبرنگار ماهنامه صنعت بسته‌بندی از حضور در بازار ایران اظهار خوشنودی کردند و راه حل‌های گاس برای بازار ایران را کارامد و عملی می‌دانند. ایشان به ارتقای نقش صنعت چاپ ایران برای پاسخگویی به برندهای بزرگ داخلی و خارجی امیدوار هستند.