طراحی

81yqeJFytVL

رونمایی از کتاب “بسته بندی بهتر،دنیای بهتر”

این مجموعه با کتابی در سال ۲۰۱۴ شروع شد که عنوان آن همان شعار Instituto de Embalagens یعنی بسته‌بندی بهتر، دنیایی بهتر بود. در حال حاضر دو کتاب دیگر هم از این مجموعه به دو زبان پرتغالی و انگلیسی به نام‌های: بسته‌بندی انعطاف‌پذیر(Flexible Packaging) و بسته‌بندی پاپل بورد(Papelboard Packaging) موجود است.
کتاب جدید تحت عنوان بسته‌بندی آلومینیومی(Aluminum Packaging) ارائه خواهد شد. اولین نسخه، سه زبانه همراه با زبان اسپانیایی خواهد بود.

NM_powermet_25_36_en_it_es_cn

تولید پوشش‌های وکیوم و بهره‌وری انرژی: تجربه طراحی و صنعت جدید ارائه شده توسط فابیانو ریمدیوتی از شرکت Nordmeccanica- بخش وکیوم- پیاچنزای ایتالیا(۱)

این مقاله نتیجه ارتباط و پیوند کاربر نهایی و سازنده تجهیزاتی را نشان می‌دهد که در تلاش جهت ایجاد پوشش‌های وکیوم بسیار کارآمدی هستند که مورد نیاز بازار فیلم متالیزه بسیار رقابتی برای بسته‌بندی انعطاف پذیر می‌باشند.
انگیزه این پروژه، علاقه به ماندن در کسب و کاری است که با نرخی متوسط اما ثابت در حال رشد است (تقریبا چهار درصد در بررسی بازار AWA 2015).

1

Dieline Award 2017

جوایز Dieline بعنوان معتبرترین و رقابتی‌ترین برنامه جایزه در نوع خود، راهی برای جلب نوآوری و برتری در طراحی بسته‌بندی هستند. هیئت داوران، متشکل از کارشناسان بسته‌بندی سازه‌ای، طراحی، برندسازی و محصولات مصرفی، هر مورد شرکت داده شده در رقابت را با توجه به چهار عنصر اصلی خلاقیت، بازاریابی، نوآوری و اجرا بررسی می‌کنند.

iranpack sanat bastebandi 177 stand 1

جوایز طلا برای استندهای نمایش کالا

Thimm Display در مراسم اهدای جوایز POPAI D-A-CH سال ۲۰۱۷، دو جایزه طلا و برنز در رده‌های “زیبایی، عطر” و “غذا، محصولات راحتی و صنعت شیرینی‌سازی” را به دست آورد. هر دو محصول، منعکس‌کننده...

iranpack sanat bastebandi 177 SIGNATURE-PACK-rgb

SIGNATURE، اولین بسته اسپتیک جهان با مواد قابل بازیافت صد درصد گیاهی

نوآوری SIG به خواسته‌های کلیدی مصرف‌کنندگان امروزی می‌پردازد. ژوئیه ۲۰۱۷٫ SIG اولین بسته کارتن آسپتیک جهان را با استفاده از مواد قابل بازیافت صد در صد گیاهی توسعه داده است که این امر، یک...